Pareizticīgo Ziemassvētkiem veltīts dievkalpojums Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē.
Pareizticīgo Ziemassvētkiem veltīts dievkalpojums Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē.
Foto LETA

Ukrainas dienesti Maskavas patriarhāta pareizticīgās baznīcas objektos atrod krievu propagandas materiālus 35

Ukrainas Drošības dienesta (SBU) un valsts policijas darbinieki Počaivas garīgā semināra un Maskavas patriarhāta pareizticīgās baznīcas Ivanofrankivskas diecēzes teritorijā atraduši daudz pret Ukrainu vērstas propagandas materiālu, ziņo SBU preses dienests.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Kādai automašīnai tev vajadzētu piederēt saskaņā ar zodiaka zīmi – Aunam
FOTO. Zelenska draugi atklāj, kādu personisko cenu karš prasījis no šī cilvēka
Miljons dusmīgu slepkavu. Ko krievu ierindnieks domā par pamiera ideju?
Lasīt citas ziņas

SBU darbinieki atklājuši literatūru, kurā tiek noliegta ukraiņu tautas un tās valodas pastāvēšana, Ukrainas tiesības uz valstiskumu un tiek apgalvots, ka tā ir mākslīgi radīta valsts.

Atrastas arī ksenofobiska un naidīga satura brošūras un grāmatas ar aizskarošiem izdomājumiem par citām tautībām un reliģijām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atrasto materiālu autori pamatā ir krievi un tie drukāti Krievijas tipogrāfijās.

Tiek arī ziņots, ka SBU analizē vienā no Ivanofrankivskas diecēzes saimniecības ēkām atrasto “Lielā Donas karaspēka” piedurknes uzšuvju izcelsmi.

Šis nelikumīgais bruņotais grupējums atbalstīja Krieviju 2014.gada iebrukumā, kad daļēji tika okupēts Doneckas un Luhanskas apgabals.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā SBU Kijivas Pečeru klosterī un citās ar Maskavas patriarhāta pareizticīgo baznīcu saistītās iestādēs konfiscēja prokrievisku literatūru, skaidru naudu, kā arī nopratinājis desmitiem cilvēku.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.