Postošs ugunsgrēks Jelgavas pusē

“Uzreiz momentā ar blīkšķi logi bija ārā!” Postošs ugunsgrēks Jelgavā “aprij” vairākas ēkas un automašīnas 1

Jelgavā, otrajā līnijā 21.aprīlī vēlu vakarā bija gaišs kā dienā- apkārtni izgaismoja postošs ugunsgrēks, kas aprija vairākas ēkas un automašīnas, vēsta “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

Ar ko tādu pat ugunsdzēsējiem nenākas sastapties bieži, tāpēc nav brīnums, ka patiešām biedējošajai ainai un glābšanas darbiem 21.aprīlī klātienē sekoja daudzi jelgavnieki.

Ugunsgrēks, kas mīklainos apstākļos izcelās kādā pamestā šķūnī, ātri vien pārrauga bīstamā postažā un īsā laikā pārmetās uz māju, kur tobrīd, neko nenojaušot, mierīgu trešdienas vakaru pavadīja saimnieks Vitālijs, kurā ugunsgrēka dēļ zaudēja mājvietu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šoreiz glābējiem nācās sastapties ar nepatīkamu pieredzi, – apkārtējie pārāk tuvu nākuši degšanas vietai un traucējuši ugunsdzēsēju darbu. Daudzi paskatīties uz postažu atbrauca ar privātajiem auto, kas apgrūtināja dienesta transporta kustību.

Vitālijs īpašumā dzīvoja kopš 1997. gada. Viņam ir pieci bērni, taču visiem jau ir savas ģimenes, tāpēc kungs mājoklī saimniekoja viens. Tagad priekšā ir daudz darba un vēl vispār jāsaprot no kura gala sākt.

Viennozīmīgi nepieciešams fizisks spēks nojaukt, attīrīt īpašumu no gruvešiem, pārālēli jāatjauno svarīgi dokumenti. Jādomā arī pār drēbēm.

Ja Jums ir vēlme un iespēja palīdzēt Vitālijam ātrāk atgūties no pārdzīvotā, nāciet talkā sakopt īpašumu, ziedojiet mantas, vai jebkāda veida atbalstu piedāvājiet personīgi, zvanot pa telefona numuru 29476293.

Plašāk “Degpunktā” sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.