Kalendārs
Kalendārs
Foto: Picasa

Vāc parakstus par 29. februāra pārcelšanu uz 31. jūniju. Idejas pamatojums ir pat tīri loģisks 57

Ik pēc četriem gadiem mēs visi saņemam papildu dzīves dienu, pateicoties garo gadu sistēmai. Bet kāpēc februārī ir papildu diena (laiks tad ir auksts un tumšs), ja tāda papildu varētu būt jūnijā (jauka vasara)?

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Petīcijas idejas autors ir Kriss Snovdens, viņš saka: “Es aicinu Lielbritānijas valdību nekavējoties pārcelt 29. februāri uz 31. jūniju,” šī ideja aktualizēta britu vietnē change.org.

2024. gads tieši ir garais gads, tāpēc mums ir jārīkojas ļoti ātri, lai rosinātu šo progresīvo reformu. Ideālā gadījumā visa pasaule vai, reālāk, ziemeļu puslode varētu šo ideju pārņemt vienlaikus, taču Apvienotajai Karalistei ir iespēja uzņemties vadību, vēsta ierosinātājs, piebilstot, ka pēc tam Apvienoto Nāciju Organizācijai būs četri gadi, lai to sakārtotu oficiāli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zem aicinājuma ievietotie komentāri ir visai atbalstoši, piemēram:

– Kristians Niemics saka, ka vēlas uzsvērt reformas ekonomiskos ieguvumus. Aukstā un/vai mitrā laikā IKP pieaugums bieži vien ir zemāks, jo tas palēnina tādas aktivitātes kā celtniecība – tas ir galvenais iemesls, kāpēc Valsts statistikas birojs un tā kolēģi citviet sezonāli koriģē IKP rādītājus. Papildu diena vasarā mūs padarītu bagatākus.

– Džims Poleds uzskata, ka tas arī risinās klimata krīzi, samazinot apkures vajadzības februārī, pārceļot papildu darba dienu uz laiku, kad laikapstākļi ir labāki.

– Džonatans Purle: Ziema ir pārāk gara. Mums vajadzētu atgriezties pie sākotnējiem ideāliem un ierobežot katru ziemas mēnesi līdz ne vairāk kā 20 dienām.

– Endrjū Kerijs domā, ka Skotijai šis tiešām ir vajadzīgs. Tas ir tikai veselais saprāts, un, ja Anglija to nedarīs, Skotijai vajadzētu iet savu ceļu.

– Apes Makgibleta dzimšanas diena ir 29. februārī, bet jaunā reforma tad fiksēšot jubileju ideālā laikā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.