Šlesera partijas saraksta līderes Rīgā un Kurzemē būs bijušās “Brīvvalsts TV” diktores 56

Partijas “Vienoti Latvijai” 14.Saeimas vēlēšanu kandidātu saraksta līderes Rīgā un Kurzemē būs savulaik “Brīvvalsts TV” atpazīstamību ieguvušās diktores – attiecīgi Anita Mitriķe, kura ir SIA “Rīgas darbnīca” valdes locekle, un Madara Gobziņa, liecina Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniegtais partijas deputātu amata pretendentu saraksts.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Policija aicina atpazīt attēlā redzamās sievietes, kuras nokārtoja dabiskās vajadzības Rīgas skolas sporta kompleksā 15
Lasīt citas ziņas

Vidzemē ar pirmo numuru startē SIA “Izvēles iespēja” valdes priekšsēdētāja Iveta Lauciņa, Latgalē – bezdarbniece ar augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā Sandra Dzene, bet Zemgalē – pirmsskolas izglītības iestādes “Piejūra” skolotāja Santa Ķempele.

Rīgā no partijas saraksta kandidē arī VAS “Latvijas Loto” iekšējā auditore Kristīne Belverte, partijas valdes priekšsēdētājs Dainis Vītols, SIA “Gemoss” projektu vadītājs Rihards Treijs un citi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vidzemē uz Saeimu pretendē arī SIA “SafePro” valdes loceklis Sauļus Debesis, Vidzemē – SIA “Cuen” vadītājs Kaspars Strazdiņš un citi.

Latgalē kandidē arī SIA “Tgme” personāldaļas vadītāja Sanita Vanaga un SIA “369” tehniskais direktors Mārtiņš Osis.

Kurzemē startē arī friziere Iveta Kleinberga-Rupaine, SIA “M-Facade” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Zeidaks un bezdarbnieks Edgars Auziņš.

Zemgalē kandidē arī biedrības “Give and Get” valdes priekšsēdētāja Agnese Smirnova, SIA “Omsa” menedžere Inese Akulāne un SIA “Sanitex” tirdzniecības veicinātājs Artūrs Ikvilds.

14.Saeimas vēlēšanas paredzētas oktobra pirmajā dienā, sestdienā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.