Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centra “Mucenieki” teritorijā.
Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centra “Mucenieki” teritorijā.
Foto – LETA (Ilustratīvs attēls)

Vakar no Itālijas uz Latviju pārvietoti vēl divi patvēruma meklētāji 8

Pievieno LA.LV

Vakar vakarā no Itālijas Latvijā ir nogādātas divas personas no Eritrejas, kam nepieciešama starptautiskā aizsardzība, aģentūru LETA informēja Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Abas personas patlaban ir izmitinātas patvēruma meklētāju centrā Muceniekos.

Viena no personām Eritrejā nodarbojusies ar lauksaimniecību, savukārt otra nesen beigusi vidusskolu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turpmākās dienas Valsts robežsardzes amatpersonas veiks padziļinātas intervijas ar abiem patvēruma meklētājiem, kā arī sagatavos nepieciešamos dokumentus, lai ietas materiālus varētu nodot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei turpmākam darbam un lēmumu pieņemšanai par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu.

Pakāpeniski darbu sāk arī citas valsts un nevalstiskās institūcijas, kam jānodrošina latviešu valodas apguve un sociālekonomiskās iekļaušanas pasākumi.

Personas Latvijā nogādātas, īstenojot Eiropas Savienības pārvietošanas programmu un šie ir pirmie patvēruma meklētāji, kas Latvijā nogādāti no Itālijas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.