Laukos
Politika

Varēs pieteikties atbalstam zivju aizsardzības pasākuma otrajā kārtā0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Ieva Čīka/LETA

No šā gada 2. jūnija līdz 15. augustam varēs pieteikties atbalstam Zivju fonda zivju aizsardzības pasākuma otrajā kārtā, liecina Zemkopības ministrijas (ZM) paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Zemkopības ministrija, pamatojoties uz Zivju fonda padomes šā gada 28. un 29. aprīļa sēdes lēmumu, izsludina projektu iesniegumu iesniegšanas šā gada otro kārtu Zivju fonda pasākumam “Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība (izņemot attiecīgās institūcijas kārtējos izdevumus)”.

Pasākuma otrajā kārtai pieejamais atbalsta apmērs ir 90 000 eiro un šai kārtai projektus varēs iesniegt no šā gada 2.jūnija līdz 15.augustam, ievērojot nosacījumu, ka viena projekta iesnieguma vai viena atbalsta pretendenta vairāku iesniegto projektu kopsumma nepārsniedz maksimālo atbalsta apmēru 20 000 eiro.

Izņēmums ir valsts institūciju, kuru kompetencē saskaņā ar Zvejniecības likumu ir zivju resursu aizsardzība un uzraudzība, projektu pieteikumi ar nosacījumu, ka projektos, kuros paredzēta tehnisko līdzekļu iegāde kontroles pasākumu nodrošināšanai, nosaka konkrētu maksimālo Zivju fonda finansējuma atbalsta apmēru (neskaitot projekta iesniedzēja līdzfinansējuma apmēru, ko neierobežo) vienas tehniskās vienības iegādei.

Kvadracikla, sniega motocikla vai cita transporta līdzekļa iegādei noteiktais maksimālais Zivju fonda finansējums ir 12 500 eiro, RIB tipa laivai iekšējiem ūdeņiem – 1500 eiro, bet RIB tipa laivai jūras ūdeņiem – 6000 eiro.

Stiklšķiedras vai alumīnija laivai – 9000 eiro, iekšējos ūdeņos izmantojamam laivas dzinējam – 3500 eiro, jūras ūdeņos izmantojamam laivas dzinējam – 8000 eiro, dronam ar komplektāciju un apmācības nodrošinājumu – 4500 eiro, tālskatim – 450 eiro, nakts redzamības iekārtai – 2500 eiro,.

Savukārt noteiktais maksimālais Zivju fonda finansējums video kameras ar SD kartēm iegādei ir 400 eiro, termokamerai – 3000 eiro, sporta kamerai (digitālajai kamerai video filmēšanai sarežģītos apstākļos) ar komplektāciju – 600 eiro, meža kamerai ar komplektāciju – 350 eiro, eholotei ar iekšējiem ūdeņiem izmantojamu GPS – 3000 eiro, eholotei ar jūras ūdeņiem izmatojamu radiosistēmu – 9000 eiro, rokas GPS ar komplektāciju – 600 eiro, bet planšetdatoram kontroles nodrošināšanai un uzraudzībai – 850 eiro.

Projektos norādītais projekta iesniedzēja konkrētais līdzfinansējuma apmērs un tā izlietojums projektā paredzētiem mērķiem, pabeidzot projektu, jāpierāda ar atbilstošiem finanšu dokumentiem.

Ja Lauku atbalsta dienests, pārbaudot iesniegtos dokumentus, konstatēs mazāku līdzfinansējumu, nekā sākotnēji norādīts projekta pieteikumā, Zivju fonda padome izskatīs jautājumu par proporcionālu projektam apstiprinātā Zivju fonda finansējuma samazinājumu.

Projekta iesniegums un pārējie dokumenti jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta elektroniskās pieteikšanās sistēmā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Laukos
“Zemes cenas pieaug.” “Altum” vadītājs Bērziņš intervijā arī atklāj, ka koronavīruss nav mazinājis interesi par zemi
Intervija 3 dienas
LE
LETA
Laukos
Āfrikas cūku mēris šonedēļ konstatēts 13 mežacūkām
3 dienas
LE
LETA
Laukos
Kāds ir vasarāju ražas potenciāls, salīdzinot ar pagājušo gadu
5 dienas

Lasītākie

VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Tramps turpina šķelt ASV jeb svētki skarbo runu ēnā
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Veste varēja izglābt dzīvību. Kā atpūtnieku laivu brauciens pārvērtās ļaunākajā murgā
35 minūtes
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Sēdvietu plānošana šobrīd atgādina “kuģu šaušanu”! Saruna ar Liepājas teātra direktoru Herbertu Laukšteinu
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Lūdz laiku, lai spētu izvērtēt “Marsa parka” atbilstību Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļa statusam
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Kā Rīgas pašvaldības policisti izglāba bišu saimi
4 stundas