Foto: EPA/Scanpix/LETA

Vecākus aicina aktualizēt bērnu reģistrācijas pieteikumus Rīgas pašvaldības bērnudārzos 0

Maijā sāksies grupu komplektēšana Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs, tādēļ Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina vecākus pārskatīt un aktualizēt bērnu reģistrācijas pieteikumus Rīgas pašvaldības bērnudārzos, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Reģistrācijas pieteikumus pārskatīt un nepieciešamības gadījumā aktualizēt kontaktinformāciju, vēlamo mācību uzsākšanas laiku un citus būtiskus datus var pašvaldības pakalpojumu portālā “www.eriga.lv”.

Departaments vērš uzmanību, ka no 18.maija līdz 31.augustam, veidojot pretendentu sarakstus jaunajam mācību gadam, mācībām pievienoties tiks uzaicināti bērni, kuriem vēlamais mācību uzsākšanas laiks norādīts līdz 2020.gada 1.septembrim.

CITI ŠOBRĪD LASA

Departaments atgādina, ka vecākiem līdz bērna iekļaušanai pretendentu sarakstā, ir tiesības mainīt vēlamo mācību uzsākšanas laiku.

Pretendentu sarakstā uz vietu pašvaldības izglītības iestādē iekļauj tikai tos bērnus, kuriem līdz attiecīgā gada 1.septembrim vai saraksta sastādīšanas dienai ir apritējis pusotrs gads, ja pašvaldības izglītības iestādē uzņemšanas vecums ir no pusotra gada, kā arī tos bērnus, kuriem attiecīgajā kalendārajā gadā aprit pilni trīs gadi, ja pašvaldības izglītības iestādē uzņemšanas vecums ir no trīs gadiem.

Tāpat pretendentu sarakstā iekļauj tos bērnus, kura vecāki vai bērna likumiskais pārstāvis pieteikumā atzīmējis, ka vēlas saņemt pirmsskolas izglītības pakalpojumu pašvaldības izglītības iestādē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.