Kristjans Krajina (priekšplānā) un “VEF Rīga” piedzīvojuši vēl vienu klupienu Čempionu līgā.

“VEF Rīga” mocības FIBA Čempionu līgā beidz ar vēl vienu zaudējumu 0

Latvijas čempione basketbolā “VEF Rīga” otrdien ar zaudējumu noslēdza dalību FIBA Čempionu līgas grupu turnīrā.

Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228

Rīdzinieki spēles gaitā bija vadībā ar +14 punktiem, taču pēdējā ceturtdaļā izlaida spēles pavedienu no rokām un ar rezultātu 74:81 (23:23, 21:17, 22:16, 10:25) atzina Krievijas kluba “Ņižņij Novgorod” pārākumu.

Latvijas klubam šī bija 13.neveiksme pēc kārtas, līdz ar to turnīrā “VEF Rīga” izcīnīja tikai vienu uzvaru – pirmajā kārtā.

Rīdziniekiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Lesters Medfords, pa 12 punktiem sameta Jānis Blūms un Kristjans Krajina, bet 11 punktus guva un sešas rezultatīvas piespēles izdarīja Ksavjers Temss.

Tikmēr pretiniekiem 24 punkti un 11 rezultatīvas piespēles bija Brendonam Braunam.

"VEF Rīga" FIBA Čempionu līgas spēlē uzņem "Ņižņij Novgorod" komandu

Vēl astoņas minūtes pirms beigām “VEF Rīga” bija vadībā ar 70:60, taču atlikušajā laikā guva tikai četrus punktus, piedzīvojot zaudējumu.

C grupā ar 12 uzvarām 14 spēlēs uzvarēja Čehijas klubs “Nymburk”, kurai ar 11 panākumiem sekoja spāņu “Tenerife”. Tāpat izslēgšanas spēlēs tika “Ņižņij Novgorod” un Grieķijas klubs “Peristeri. Savukārt “VEF Rīga” ar vienu uzvaru kļuva par sliktāko komandu ne tikai grupā, bet arī visā turnīrā.

“VEF Rīga” Vecā kontinenta klubu turnīros iepriekšējo reizi piedalījās 2014./2015.gada sezonā, kad spēlēja ULEB Eirokausā. Pēc tam uzsvars tika likts par labu dalībai VTB Vienotajā līgā.