Ekrānuzņēmums no video/LETA/LA.LV kolāža

Vergi, kas aizmirsuši, kas viņus baro! Krievs lamā gruzīnus, kas viņam devuši patvērumu savā valstī 79

Brīdinām, ka video tiek lietoti rupji vārdi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Kāds krievs, kurš pārcēlies uz Gruziju, lai izvairītos no mobilizācijas, sociālajos tīklos publicējis video, kurā stāsta, cik ļoti viņš ienīst gruzīnus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņam tie gruzīni jau esot apnikuši – nekas viņiem nepatīkot. Kāds gruzīns viņam pienācis klāt un teicis, lai vācas atpakaļ uz Krieviju: “Ko tu te esi aizmirsis?”. Video autors atklāj, ka gribējis paņemt nazi un nodurt viņu.

Viņš tos sauc pa vergiem, piebilstot, ka gruzīni ir aizmirsuši, kas viņus baro. Viņaprāt, krievi, kas Gruzijā šobrīd ir ļoti daudz, varētu sanākt kopā un pārmācīt vietējos iedzīvotājus. Viņiem par to nekas nebūšot.

Jau vēstīts, ka gruzīni ar protestiem sagaida kruīza kuģus ar Krievijas tūristiem, vietējiem iedzīvotājiem skandējot “Krievu kuģi, ej nah*j!” un “Abhāzija ir Gruzija!”.

Gruzijas prezidente Salome Zurabišvili toreiz sacīja, ka lepojas ar cilvēkiem, kas protestēja Batumi, un lainera ierašanos no Sočiem nodēvēja par Krievijas provokāciju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.