VIDEO. Gruzīni nikni un turpina protestēt: Batumi ostā bloķē ceļu krievu tūristiem uz kruīza kuģa 96

31. jūlijā policija pie Batumi ostas aizturēja deviņus cilvēkus, kur notiek atkārtots protests pret kruīza kuģa “Astoria Grande” ierašanos no Sočiem. Aizturēšanas gadījumus medijam “Civil Georgia” apstiprinājusi Gruzijas Iekšlietu ministrija. Vietējie mediji vēsta, ka viens no aizturētajiem ir Ukrainas pilsonis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Agrā pirmdienas rīta stundā Batumi ostā sākās demonstrācija pret kruīza kuģi. Ap pulksten 10.20 policija krievu tūristus pavadīja uz protestētāju ielenktiem autobusiem, kas viņus tālāk nogādāja pilsētā.

Pirmajā reizē kruīza kuģis “Astoria Grande” ar krievu tūristiem ieradās Batumi 27. jūlijā, izraisot vietējo iedzīvotāju protestus. Viņi skandēja: “Krievijas kuģi, ej na h*j!” un “Abhāzija ir Gruzija”, kā arī rokās turēja fotogrāfijas, kurās attēlota Abhāzija un 1992. gada augusta kara notikumi starp Gruziju un Krieviju Abhāzijas reģionā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai izvairītos no sankcijām, kuģis “Astoria Grande” oficiāli ir reģistrēts Seišelu salās. Gruzijas televīzijas kanāls “Pirveli” apgalvo, ka kruīza kuģa patiesais īpašnieks ir Krievijas uzņēmējs Dmitrijs Purims.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.