Uncategorized

Vēstuļu konkurss jaunākajiem “LA” lasītājiem
0

“Latvijas Avīze” kopā ar organizāciju “Daugavas vanagi” (“DV”) izsludina vēstuļu konkursu Latvijas skolēniem par tematu “Katrs pats savas laimes kalējs”. Tāda ir devīze šāgada Kandavas “3×3” nometnei, un konkursa uzvarētājs nopelnīs brīnišķīgu balvu – 250 latu vērtu ceļazīmi visai ģimenei (pašam, mammai un tētim, brāļiem, māsām) uz “3×3” nometni, kas notiks Kandavā no 22. līdz 29. jūlijam.

Šo balvu dāvina “Daugavas vanagu” centrālās valdes priekšsēdis Andrejs Mežmalis un “DV” jaunatnes nozares vadītājs Indulis Bērziņš kopā ar Austrālijas un Vācijas “DV”.

Nometnē būs jau tradicionālās ievirzes – folklora, ētika un reliģija, Latvijas vēsture, dziedniecība, politika, arheoloģija, keramika, rotkalšana, biškopība, aušana utt., vakaros – latviskie danči, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, būs vairāki ekskursiju maršruti pa novadu, zāļu sievas padomi, bērniem – sports, zīmēšana, dziedāšana u. c.

Vēstules (ne garākas par divām lappusēm jeb 4000 zīmēm datorrakstā) par tematu “Katrs pats savas laimes kalējs” gaidām līdz 30. aprīlim (pasta zīmogs)! Uzrakstiet konkrēti – ko pats jau darāt un darīsit nākotnē savas valsts Latvijas labā, kā jūsu ieceres un darbus atbalsta ģimene. Vēstules ar norādi “Konkursam “3×3″” adresējiet Dzirnavu ielā 21, Rīgā, LV-1010 vai elektroniski vestules@la.lv.

Uzrakstiet precīzi savu adresi, tālruņa numuru, kā arī savu ģimenes locekļu skaitu, vārdus un vecumu!

Būs arī veicināšanas balvas – apgāda “LA” izdevumi. Konkursa darbus vērtēs žūrija – “DV” jaunatnes nozares vadītājs Indulis Bērziņš, “LA” lasītāju servisa redaktore Aija Volka un žurnāliste Dace Kokareviča. Uzvarētāju paziņosim pirms Mātes dienas. Labākās vēstules publicēsim.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Man trīsreiz ir piedāvājuši startēt vēlēšanās, sakot – mums vajadzīga tikai “seja”.” Saruna ar Normundu Laizānu
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Drīkst iet uz skolu? Kā rīkoties, ja ir iesnas, klepus. Izstrādāts rīcības plāns vecākiem
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Izdosies pārspēt 24. septembra siltuma rekordu? Prognoze ceturtdienai
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lukašenko slepenā inaugurācija: pret protestētājiem laiž darbā asaru gāzi un ūdensmetējus, simtiem aizturēto
27 minūtes
ĢK
Ģirts Kasparāns
Latvijā
“Stūra mājas tēls ietekmēs jebkādu biznesa plāna realizēšanu.” Izsolē atkal ēka ar skaisto fasādi, aiz kuras slēpjas briesmīga vēsture 2
2 stundas