“Vetimpex”, izvēršot darbību, maina nosaukumu uz “NovusVet Latvija” 3

Viens no vadošajiem veterinārās nozares uzņēmumiem “Vetimpex” paplašinājis darbību un turpmāk būs pazīstams ar nosaukumu “NovusVet Latvija”. Ar šo uzņēmums piesaka sevi kā līderi veterinārzinātnes un klientu apkalpošanas risinājumu jomā gan produktīvo dzīvnieku, gan lolojumdzīvnieku segmentā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 14
Lasīt citas ziņas

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Daumants Kleimanis uzsver: “Mūsu komandā ir pieredzējuši jomas profesionāļi, kuri piedāvā pētījumos pamatotus, praksē pārbaudītus un inovatīvus produktus. Arī turpmāk esam apņēmušies nodrošināt visu nepieciešamo ganāmpulka veselības izvērtēšanai, slimību profilaksei, biodrošībai, liellopu ēdināšanai, ganāmpulka atražošanai, lolojumdzīvnieku veselībai un ēdināšanai.”

CITI ŠOBRĪD LASA

AS “Repharm” grupas uzņēmuma SIA “NovusVet Latvija” darbība paredz ne tikai atbalstīt veterinārās nozares pārstāvjus, rūpēties par klientu biznesa attīstību un dzīvnieku labklājību kopumā, bet arī ieguldīt veterinārās nozares speciālistu un lopkopju izglītošanā. “Mēs esam ne tikai darbīgs uzņēmums, bet arī veterinārās nozares speciālistu kopiena, kas allaž tiecas pēc izcilības mūsu nozarē,” norāda Kleimanis.

Repharm uzņēmumu grupā ietilpst veselības aprūpes, farmācijas mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības, ražošanas, laboratorijas testēšanas pakalpojumu sniedzēji Baltijas reģionā. “Repharm” pārstāvēto uzņēmumu un zīmolu uzmanības centrā ir cilvēks un veselība, sniedzot pakalpojumus “Mēness aptiekās”, “Veselības centru apvienībā” un “InMedica” medicīnas iestādēs, “Centrālās laboratorijas” un “Aprūpes biroja” filiālēs, “Recipe Plus” vairumtirdzniecībā, kā arī minēto uzņēmumu meitasuzņēmumos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.