Foto – Shutterstock

VID šogad 11 mēnešos nodokļos iekasējis par pieciem miljoniem eiro vairāk nekā plānots 0

Pievieno LA.LV

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šogad 11 mēnešos nodokļos iekasējis par apmēram pieciem miljoniem eiro vairāk nekā plānots, piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” teica VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone.

Nepatīkams pārsteigums Nakts tirgū: Pārdevējas taču ne tikai nerunā latviski, bet pat nesaprot, ko viņām jautā! 71
TV24
Alga nav mazāka par 2000 eiro! Armands pastāsta, kas ir šī Latvijā un citviet labi apmaksātā profesija
Šie ziedi atņem spēku un veselību: 5 augi, kurus labāk nestādīt mājas tuvumā
Lasīt citas ziņas

“Beidzot 11 mēnešos nodokļu plāns ir izpildīts un apmēram pieci miljoni ir plusā, salīdzinot ar plānu. Savukārt, ja skatāmies pret pagājušo gadu, tad ir 5,8% pieaugums – tas ir vairāk nekā 350 miljoni eiro,” informēja Pētersone.

Viņa norādīja, ka šogad sliktāk nekā plānots iekasējas pievienotās vērtības nodoklis, skaidrojot to ar ne visai veiksmīgu budžeta plānošanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

VID ir finanšu ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas nodrošina nodokļu maksājumu un nodokļu maksātāju uzskaiti, valsts nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto obligāto maksājumu iekasēšanu Latvijas teritorijā, kā arī iekasē nodokļus, nodevas un citus obligātos maksājumus Eiropas Savienības budžetam, īsteno muitas politiku un kārto muitas lietas. VID ir izveidots 1993.gadā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.