Videofragmenta ekrānuzņēmums

VIDEO. Groznijai jau otro reizi nedēļas laikā uzbrukts ar droniem 52

Pievieno LA.LV

Otro reizi nedēļas laikā Čečenijas galvaspilsētai Groznijai uzbrukts ar droniem. Vietējie iedzīvotāji ziņojuši par dronu pārlidojumiem un sprādzieniem, vēsta “Unian”.

Mājas
No “atkritumiem” līdz pieklājīgai summai maciņā – šie 3 vecie telefoni kļuvuši par kolekcionāru sapni
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
“Mēs gribam saprast,” Lavrovs vēršas pie Trampa un pieprasa skaidrojumu
Lasīt citas ziņas

Aculiecinieki vēstījuši, ka uzbrukuma mērķis bijis OMON bāze un 2. speciālais policijas pulks.

Sociālajos tīklos izplatījušies videofragmenti, kuros redzams, kā ar sprāgstvielām aprīkots drons lido virs Groznijas un trāpa mērķim, izraisot sprādzienu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Čečenijas varas iestādes apstiprinājušas, ka noticis uzbrukums, taču plašākus komentārus nav sniegušas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.