VIDEO. Havaju salās cilvēki lec okeānā, lai pasargātos no meža ugunsgrēkiem, kurus pastiprina viesuļvētra “Dora” 15

Havaju salu Lielajā salā un Maui notiek aktīva iedzīvotāju un tūristu evakuācija, jo garām ejošās viesuļvētras “Dora” vēja brāzmas pastiprina uz salām izcēlušos meža ugunsgrēkus. Lai izvairītos no liesmām, cilvēki lec okeānā, ziņo “CNN”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Viena neparasta detaļa Melānijas Trampas vēstulē Putinam raisa mežonīgas spekulācijas
Krimināls
VIDEO. Tieši pirms pirmā septembra kanalizācijas akā atrod mammu ar divām meitiņām: ir spekulācijas par baisu noziegumu 13
“Izlikās, ka nekas nav noticis…” Latvijas basketbola līdzjutējai prieku par spēli aizēno nepatīkams atgadījums tribīnēs
Lasīt citas ziņas

Maui apgabalā netālu no Lahainas pēc ielekšanas okeānā tika izglābti 12 cilvēki. “Krasta apsardze nogādāja personas uz drošām zonām,” vēsta Maui apgabala amatpersonas.

“Maui ugunsdzēsības amatpersonas brīdina, ka nepastāvīgais vējš, sarežģītais reljefs, stāvās nogāzes un mitruma samazināšanās apgrūtina savvaļas ugunsgrēka virziena un ātruma prognozēšanu,” teikts Maui apgabala amatpersonu ziņojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Salām garām virzās spēcīga 4. kategorijas viesuļvētra “Dora”, kuras spēcīgie vēji pastiprina meža ugunsgrēku izplatību, liekot evakuēt arvien vairāk iedzīvotāju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.