Dziedātāja Ieva Akuratere un ģitārists Aivars Hermanis.
Dziedātāja Ieva Akuratere un ģitārists Aivars Hermanis.
Foto: Anna Mitrohina

VIDEO. Ievai Akuraterei un Aivaram Hermanim pirms Ziemassvētkiem ļoti skaists pārsteigums 0

Pievieno LA.LV

Dziedātāja Ieva Akuratere un ģitārists Aivars Hermanis izdevuši dziesmu “Ziemas dārzs”. Tā iekļauta mūziķu jaunajā koncertprogrammā ar tādu pašu nosaukumu.

Kokteilis
Viņi paši cieš un liek ciest arī citiem: nosaukti problemātiskākie zodiaka zīmju pārstāvji
Veselam
Neirologi nosauc 5 ieradumus, no kuriem vajadzētu atteikties jau šodien, ja jums rūp savu smadzeņu veselība
RAKSTA REDAKTORS
“Ko tad brīnīties, ka neviens neiet uz šo uzaicinājumu?” Zane samaksā teju 100 eiro par bezmaksas vēža skrīningu
Lasīt citas ziņas

“Manam brīnumam notic tas, kurš pats ir pieredzējis brīnuma iespējamību. Citiem mēs varam izstāstīt ceļu uz turieni. Kad ir atrasts savējais noslēpums, tad izrādās, ka mūs visus vieno šī laimes pastāvēšana, tikai mēs katrs to mīlam mazliet savādāk. Skaisti ir mīlēt tā, kā es jūtu ,nevis, kā mani pamāca! Skaisti ir meklēt!…Jo slepenajā Ziemas dārzā rotaļājas Ziemassvētku Gars, kuru mēs jūs aicinām saklausīt un ieraudzīt caur mūzikas skaņu plūdumu…” par dziesmu saka Ieva Akuratere.

Dziesmas “Ziemas dārzs” vārdu autore ir Ieva Akuratere, mūzikas autors – Aivars Hermanis. Dziesmas ierakstā piedalās taustiņinstrumentālists Raimonds Macats.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziesma iekļauta Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa ziemas noskaņu koncertprogrammā “Ziemas dārzs”, kuras pirmatskaņojums gan šogad izpaliks, bet, cerams, nākamajā gadā tā izskanēs daudzās Latvijas pilsētās un laukos.

Mūziķi novēl visiem gaišus un mierpilnus Ziemassvētkus!

Noklausies dziesmu “Ziemas dārzs”:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.