VIDEO. Kā var šādi gadīties? Saule iespīdēja acīs? Rīgā notikusi trīs “Bolt” mašīnu sadursme 1
Šodien daudzviet Latvijā kārtīgi putina, šoferi tiek brīdināti, ka labāk uz ceļa nerādīties un izmantot sabiedrisko transportu. Tomēr trīs “Bolt” šoferi nesagaidīja pat puteni un izraisīja sadursmi gaišā dienas laikā un pilnīgi notīrīta ceļā Rīgā.
“Saule spīd pretim! Ietekmē, apgrūtinot redzamību! 2.Stāvošie traucē braukt citiem, iespējams, tur pat ir aizliegts stāvēt! Nav ieslēguši avārijas gaismas signalizāciju un izlikuši avārijas zīmi! Arī stāvošie, ‘paši, pēdējais piebraucošais un pēc tam stāvošais, veicināja uzbraukumu! CSL 19.pants 3.punkts nosaka, ka nedrīkst traucēt citus ceļa satiksmes dalībniekus! Stāvošie to nenodrošināja, jo redzēja sauli spīdam pretim! CSL 19.pants (3) Ceļu satiksmes dalībniekiem un citām personām jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai satiksmi traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus. Tas, kurš ietriecās stāvošajos, sākumā saules dēļ tos nepamanīja! Jo izbrauca no tirdzniecības centra stāvvietas! Zinot, ka neviens nedrīkst stāvēt brauktuves labajā pusē, ietriecošais vadītājs pievērsa uzmanību pa otro joslu braucošajiem, lai pārkārtotos uz otro joslu. Bet nepārliecinājās par drošību savā – labās puses joslā!” situāciju komentē satiksmes speciālists, autoskolas pasniedzējs, docents Ēriks Griģis.
Cilvēki komentāros spekulēja, ka, iespējams, šoferim acīs iespīdējusi saule, citi pārliecināti, ka tā ir krāpšanas shēma.
Lasi visu diskusiju.












