Karostas cietums Liepājā.
Karostas cietums Liepājā.
Ekrānuzņēmums no “Kurzemes TV” video.

VIDEO. Karostas cietumā filmēt ierodas spoku mednieki un ekstrasenss no Zviedrijas 1

Šonedēļ Liepājā ieradusies spoku mednieku komanda no Zviedrijas, lai kopā ar starptautisku kompānija “ITV Studios Sweden” veidotu raidījumu par Karostas cietuma rēgiem. To, ka Karostas cietums ir viena no spoku apsēstākajām ēkām pasaulē, pirms 10 gadiem jau
atzina spoku mednieki no ASV, un arī cietumā strādājošie stāsta, ka regulāri saskaras ar dažādām neizskaidrojamām parādībām, vēstīja portāls “liepajniekiem.lv” un “Kurzemes TV”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Vangas prognozes 2025.gadam. Cilvēki bēgs no ASV, zemūdens zemestrīces un pasaules gala sākums 181
Veselam
Sieri, kurus var ēst svara zaudēšanas laikā, vienlaikus neapēdot liekas kalorijas 5
Lasīt citas ziņas
To, ka ēkā spokojas, sabiedrība uzzināja, kad Karostas cietums tika atvērts tūristiem.

“Mūsu gida stāstījumā nav iekļauts stāsts par spoku. Protams, ja cilvēki jautā, tad mēs atbildam, bet tas nav tas, ko mēs sevišķi reklamējam. Bet ir cilvēki, kas atbrauc tieši tāpēc, ka grib kādus piedzīvojumus tieši ar spoku,” norādīja organizācijas “Karostas glābšanas biedrība” pārstāve Monta Krafte.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spoku mednieki no Zviedrijas Karostas cietumā uzturējās pāris naktis, uzklausot gan spokošanās aculiecinieku stāstus, gan paši ar ekstrasensa un 6 videokameru un dažāda aprīkojuma palīdzību mēģinot noķert cietuma spoku – Balto dāmu.

“Mēs dzirdējām kaut kādas skaņas, un viens no kolēģiem juta pieskārienu – kāds pieskārās viņa rokai! Tas bija otrajā stāvā vienā no kamerām. Mūsu aparatūra rādīja, ka kāds ir tuvumā, bet neko neredzējām,” pastāstīja spoku mednieks no Zviedrijas Toni Martinsons.

Ziedri ir absolūti pārliecināti, ka Karostas cietums ir apsēsta vieta.

“Grūti pateikt, cik garu ir šajā ēkā. Es kontaktējos ar 10 spokiem. Šai ēkai ir tumša vēsture, tāpēc tas mani nepārsteidz,” sacīja medijs, ekstrasenss no Zviedrijas Andreas Osterlunds.

Zviedrijas spoku medinieku filmētais stāsts Karostā būs skatītājiem pieejams internetā jau šā gada nogalē, ziņoja “Kurzemes TV”.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.