VIDEO. Latviešu fotogrāfs agrā rītā Saldus novadā kļūst par liecinieku neaprakstāmam dabas skaistumam 19

Pievieno LA.LV

Jau rakstījām par fotogrāfu Māri Kreicbergu, kurš aizrāvies ar meža zvēru un dabas fotografēšanu un dokumentēšanu video. Šoreiz Mārim izdevies nofilmēt unikālus kadrus, kuros redzams briežu bauri.

Kokteilis
cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Kokteilis
3 zodiaka zīmēm gaidāmais rudens var nest karjeras izrāvienu – ļoti iespējams, ka palielināsies ienākumi
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

“Šis video tapis Saldus novadā, Zvārdes pagastā. Tas bija agrs 15.septembra rīts, drīz pēc 6:00 rītā,” – Māris stāsta portālam LA.LV.

Latviešu fotogrāfs Māris Kreicbergs bildēs iemūžina dabas skaistumu
CITI ŠOBRĪD LASA

Iepriekš Māris stāstīja, ka viņam visvairāk patīk fotokamerā iemūžināt tieši meža zvērus un dabu. “Mans mērķis vienmēr ir tikt tuvu klāt un, tad fotografēt un novērot. Sajūtas ir neaprakstāmas, jo, kad tu esi ticis tik tuvu klāt un dzīvnieks tevi neredz, nejūt, tas ir tas, ko nekad nevar dabūt skatoties no lielāka attāluma.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.