Latvijā
Sabiedrība

VIDEO: Paņem kredītu, lai nopirktu dārgu lāzerierīci. Taču nauda esot izmesta vējā…1

Ekrānuzņēmums/Bez Tabu

Uzzinot, ka radiniece par 1200 eiro nopirkusi “Eastcon Motus” preču zīmes lāzerierīci, kas prezentēta un pārdota kafejnīcā, Santa uzskata, ka nauda izmesta vējā un ir bažas, vai tikai, ar to rīkojoties, vēl nenodarīs kaitējumu veselībai, vēstīja raidījums “Bez Tabu”.

Kad kafejnīcā prezentēts lāzers mājas lietošanai, solīti brīnumi un veselības uzlabojumi. Klienti kārdināti pirkt ierīci, jo tad nevajadzēšot tērēt naudu medikamentiem un par ārstiem varēšot aizmirst.

Ar ierīces palīdzību izārstēšot čūlas, zobu sāpes, asinsvadu problēmas un daudzas citas kaites.

Santas radiniece kritusi kārdinājumā un ierīci nopirkusi. Viņai uzreiz piedāvāts noformēt kredītu. Tā arī izdarījusi. Tagad kundzei esot brīnumierīce un kredītsaistības trīs gadu garumā.

Santa atradusi informāciju, ka tāda pati ierīce interneta veikalos maksājot aptuveni 200 eiro, taču nobažījusies ne tik daudz par nelietderīgi iztērēto naudu, lai gan starpība esot 1000 eiro, bet par iespējamām veselības problēmām.

Ka Santas bažas nav bez pamata, apstiprina medicīnas zinātņu doktore Inese Kokare.

Saistītie raksti
Lāzerterapijas ierīces, kas paredzētas lietot mājas apstākļos, neiesaka iegādāties un lietot, pirms konsultācijas ar fizikālās medicīnas ārstiem, kuri vislabāk pārzina šo jomu.

Vidēja un augsta riska medicīnas ierīcēm jābūt reģistrētām Zāļu valsts aģentūrā. Lāzerterapijas ierīces parasti esot vidēja riska. Minētā ierīce tur nav reģistrēta.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.