VIDEO. Simtiem viesmīļu atzīmē neparastu tradīciju, skrienot pa Parīzes ielām 5

Atzīmējot neparasto tradīciju, simtiem viesmīļu pārpludināja Parīzes ielas, lai raitā solī divu kilometru garā distancē nestu paplātes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šīs četras zodiaka zīmes atgūstas no grūtajiem laikiem: tās drīz tiks vaļā no savas “melnās svītras”
Kokteilis
Vanga izteikusi draudīgas prognozes 2026. gadam: viens no notikuma datumiem jau ir zināms
VIDEO. Pircējus “Maxima” veikalā pārsteidz izsalcis “klients” dārzeņu nodaļā; uzņēmums nekavējoties reaģē
Lasīt citas ziņas

Course Des Café jeb Kafejnīcu viesmīļu skrējiens pirmo reizi notika pirms vairāk nekā simts gadiem 1914. gadā, un tajā gandrīz 300 Parīzes viesmīļu, ģērbušies darba apģērbā, veica divu kilometru distanci uz un no Francijas galvaspilsētas rātsnama blakus Sēnas upei.

Viesmīļu skrējiens atgriezies Parīzē pirmo reizi kopš 2011. gada.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viesmīlības darbinieki traucas pa ielām tērpti formas tērpos un rokās turot paplātes, uz kurām bija jābūt klasiskajām franču brokastīm ar kafiju, kruasānu un glāzi ūdens. Turklāt paplāti drīkst nest tikai ar vienu roku un no dzērieniem nedrīkst izliet nevienu pilienu. Sacensību beigās tiesneši bija uz vietas, lai pārbaudītu, vai paplātes nav apšļakstītas.

Starp vīriešiem-viesmīļiem uzvaru guva Samijs Lamruss, kurš distanci veica ātrā tempā 13 minūtes un 30 sekundēs. Savukārt starp sievietēm-viesmīlēm uzvaras laurus plūca Polīna Van Vaimērša, finišējot 14 minūtēs un 12 sekundēs.

Abiem uzvarētājiem Parīzes mērs Anne Idalgo pasniedza medaļas, kā arī viņi saņems bezmaksas nakšņošanu greznā viesnīcā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.