Foto: AFP/Scanpix/LETA/LA.LV kolāža

VIDEO. Viens dzer, otrs runā: kamēr īstais Putins slēpjas bunkurā, publiskus pasākumus viņa vietā apmeklē dubultnieki 78

Krievijas diktators Vladimirs Putins pēdējā laikā reti parādās sabiedrībā. Viņa vietā uz  dažādām tikšanām, konferencēm un citiem pasākumiem dodas kāds no viņa dubultniekiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Psiholoģijas doktors Dmitrijs Popovs uzskata, ka kopš nākšanas pie varas Putinam ir vismaz pieci, seši dubultnieki, taču pēdējā laikā tiek izmantoti tikai divi – “runātājs” un “banketu apmeklētājs”.

“Ми – Україна” ēterā viņš skaidroja, ka īstais Putins slēpjas savā bunkurā un tikai ļoti retos gadījumos parādās sabiedrībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēdējo reizi īstais Putins redzēts, kad pieņēma aizsardzības ministra Sergejs Šoigu ziņojumu par Mariupoli. Eksperts atgādina, ka tā bija reize, kad Putins turējās pie galda.

Foto: ZUMAPRESS/Scanpix/LETA

Savukārt Putins “runātājs” bija palaists uz forumu Sanktpēterburgā, jo tur vajadzēja daudz runāt.  Krievijas diktatora “banketa versija” vienmēr tiek sūtīta uz pasākumiem, kur vajag iedzert un teikt tostus.

“Visu trīs sejās ir ģeometriska atšķirība. Es to mēru ar lineālu. Kā parasts pilsonis var atšķirt? Pēc uzvedības. Dubultniekam  ir ļoti rotaļīga labā roka, bet “bunkurniekam” tā gandrīz nedarbojas, ” psihologs sacīja, skaidrojot, kā atšķirt dubultniekus no īstā Putina.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins

Noteikt, kurš ir īstais Putins, varot pēc viņa bērnības fotogrāfijām, balstoties uz noteiktiem galvaskausa parametriem.

“Es mēdzu mērīt piecus rādītājus un salīdzināt tos savā starpā,” stāsta Dmitrijs, “es mēru attālumu no deguna gala līdz  vietai starp uzacīm, attālumu starp acu ārējiem kaktiņiem un šo parametru attiecību. Proporcijām jābūt nemainīgām,” viņš atklāj.

Psihologs  salīdzina arī deguna izmēru ar ausu izmēru. Pēc Popova teiktā,  deguns, acis un ausis, to proporcijas un proporciju attiecība krasi nemainās ne ar vecumu, ne atkarībā no cilvēka svara svārstībām.

Psihologs apgalvo, ka bez ārējā izskata atšķirībām dubultnieki  atšķiras arī pēc uzvedības un ietekmes. Viņš arī aicina rūpīgi paskatīties, kā Putins uzvedas dažādos pasākumos. Dažkārt viņš uzvedas netipiski –  kļūst nervozs, nezina, kā reaģēt, netipiski sev reaģē, zaudē līdzsvaru utt.

Reklāma
Reklāma

Piemēram, pagājušā gada nogalē uz tikšanos Baltkrievijas līderi Aleksandru Lukašenko Minskā, visticamāk,  devās Kremļa saimnieka dubultnieks.

Tā paziņojis bijušais VDK un Krievijas izlūkdienesta darbinieks Sergejs Žirnovs, informē “Unian”.

Viņaprāt, īstais Putins neriskētu ēst maizi, ar kādu viņu sagaidīja Minskas lidostā. “Bet dubultnieks runāja ar Lukašenku, skūpstīja viņu, apskāva utt,” savās domās dalījās bijušais izlūkdienesta darbinieks.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.