Foto: NMPD

Vīrietis iedzer parkā atrastas alus pudeles saturu un nokļūst slimnīcā 0

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī slimnīcā Vidzemē nogādāts kāds 71 gadu vecs vīrietis, kurš iedzēris šķidrumu no parkā atrastas alus pudeles, tādējādi gūstot mutes dobuma un barības vada ķīmiskus apdegumus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Savukārt Pierīgā kāds 65 gadus vecs vīrietis krita no mājas jumta, apmēram piecu metru augstumā. Vīrietis tika nogādāts slimnīcā smagā stāvoklī ar politraumu, tostarp galvas un krūškurvja traumām.

Latgalē kāds 49 gadus vecs vīrietis, strādājot ar zāģi, aizķēris jakas piedurkni un ievainojis roku. Vīrietis vidēji smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā ar grieztu brūci rokā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1226 izsaukumus, no kuriem 177 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.