Žēl Bražes kundzes, jo var gadīties, ka viņa pievienojas noziedzīgai organizācijai, tā spriež Kiršteins 78

Man mazliet Baibas Bražes ir žēl. Ja viņa vēlas pievienoties organizācijai, kurai ir tāda mēroga nepatikšanas kā “Jaunajai Vienotībai” – ir ierosināta krimināllieta par valsts līdzekļu izšķērdēšanu lidojumos, vēl ir iesniegti dokumenti par ēnu ekonomikas atbalstīšanu jeb algu izmaksāšanu aploksņēs, parādās smagi apvainojumi par iejaukšanos Centrālās vēlēšanu komisijas darbībā – jau ir iedots iesniegums prokuratūrā (ka partija pieprasījusi pieeju CVK elektroniskās datu bāzes IT nodrošinājumam), šādi savu komentāru par Baibu Braži un viņas kandidatūru uz ārlietu ministra mantu TV24 raidījumā sāk ilggadējais politiķis Aleksandrs Kiršteins, 14. Saeimas deputāts (frakcijām nepiederošs), Eiropas Parlamenta deputāta kandidāts (Tauta. Zeme. Valstiskums).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Ir atklāts jautājums, kāpēc partijai vajadzīga pieeja kodiem, ar kuriem var izmainīt vēlēšanu rezultātus. Politiķis domā, ka jebkurā normālā valstī ar stingrākiem krimināllikumiem šādas partijas darbība vispār būtu apturēta.

Kiršteins atklāti atzīst, ka viņam Bražes kundzes esot patiesi žēl, jo var gadīties, ka viņa pievienojas noziedzīgai organizācijai, ja partija par tādu tiks atzīta.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tāpēc varbūt vajadzētu vispirms atkāpties partijas valdes locekļiem, kas ieņem amatus esošajā Ministru kabinetā. Savukārt premjerei Siliņas kundzei līdz izmeklēšanās beigām vajadzētu pašai uzņemties ārlietu ministra pienākumus,” norāda Kiršteins.

Ir dīvaina situācija – ministri, kas ir partijas valdē, valdes locekļi organizācijā, kurai ir smagi apvainojumi pat līdz Satversmes pārkāpšanai, ja visi izmeklēšanas rezultāti pierādīs vainu, tad kur gan Bražes kundze paliks, vaicā Kiršteins.

Kāpēc tas ir svarīgi – vai persona no šādas organizācijas dabūs pielaidi valsts noslēpumiem izmeklēšanas laikā? Kāpēc šeit nekas nenotiek, retoriski vaicā Kiršteins.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.