Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigznes šodien sola lielas iespējas! Horoskopi 11.jūlijam0

Foto: Pexels

Auns

Šī diena noritēs mierīgi. Brīnišķīgs un piemērots laiks, lai pabeigtu agrāk uzsāktās lietas. Diena var izrādīties arī veiksmīga kādiem iepriekš iecerētiem pirkumiem.

Vērsis

Neviens un nekas šodien nespēs tevi izsist no līdzsvara. Spēka tev arī pietiks dažādiem darbiem un iecerēm.

Dvīņi

Šodien tu būsi ļoti viegli satraucams. Uztrauksies par visu, ko par tevi saka un kāds domā. Esi uzmanīgs, jo, iespējams, ka tu kāda teikto ļoti vari pārprast. Izvairies no konfliktiem un strīdiem!

Vēzis

Nebaidies rīkoties un pieņemt lēmumus! Šī diena būs ļoti labvēlīga itin visā, lai ko tu arī izdomātu. Ļoti labvēlīga diena attiecībām, arī vientuļajiem Vēžiem – iespējams, tu šodien satiksi savu otro pusīti!

Lauva

Zvaigznes tev šodien nesola nepatīkamus pārsteigumus. Tāpat tev izdosies realizēt daudzus plānus. Pacenties sevi kaut kā iepriecināt. Palīdzību un padomus tev sniegs tev uzticami un tuvi cilvēki.

Jaunava

Pacenties šodien savu dienu piepildīt ar patīkamām domām un cilvēkiem. Nestrīdies, nekonfliktē – tas nekur tevi “neaizvedīs”. Šodien tu pats arī būsi viegli ievainojams, tāpēc vairies no strīdiem.

Svari

Ja tu šodien esi iecerējis kādas darba tikšanās vai līgumu parakstīšanu – labāk to pārcelt. Tāpat tev šodien būs nepieciešama enerģija, lai izturētu šo dienu – pacenties sevi palutināt ar pastaigām un atpūtu.

Skorpions

Zvaigznes tev šodien sola lielas iespējas! Esi gatavs tam, ka kuru katru brīdi pie tava dzīves horizonta šī iespēja arī var parādīties. Iespējams, tu beidzot atradīsi to, kas tev visu laiku pietrūka pilnai laimei.

Strēlnieks

Šodien nevajadzētu plānot neko, kas saistīts ar dokumentu parakstīšanu – nelabvēlīgs laiks šai iecerei. Arī neko jaunu uzsākt nevajadzētu!

Mežāzis

Šodien, visticamāk, tu nepratīsi reāli novērtēt situāciju. Ja tev kāds piedāvā perspektīvu darbu, pacenties lēmumu pieņemt tieši šodien – nākošajās dienās zvaigznes vairs nesola veiksmi šajā ziņā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena der tam, lai pabeigtu uzsāktos darbus. Radīsies impulss kaldināt un radīt jaunas idejas. Labvēlīgs laiks apmeklēt lekcijas un seminārus.

Zivis

Pateicoties šīs dienas notikumiem, tu pratīsi paskatīties uz sevi ar jaunu skatienu. Iespējams, ieraudzīsi no malas savu dzīvi, turklāt citās krāsās. Nebaidies, notikumi nebūs slikti!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.