Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pat tad, ja laukā saule nespīd, tā spīdēs jūsu sirdīs! Horoskopi no 9. līdz 22. jūlijam0

Foto: Unsplash

Avots: Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

Ir sācies Aunu enerģijas uzplaukuma laiks, liekas, beidzot palaists vaļā no saites un var skriet. Galvenais neskriet ar pieri sienā, lai kaut kur tiktu iekšā. Tam domātas durvis. Auns būs visur, kur kaut kas notiek vai tiek plānota darbošanās, un uz vasaru iemirdzējies kā kompānijas dvēsele, kas visus apvienos. No 12. jūlija var sākt īstenot lielākus plānus, līdz tam jāatrod domubiedri un jāizveido sava komanda atbalstam.

Vērsis

Jūlija enerģija liks piecelties un darboties, slinkumam šomēnes nav vietas. Entuziasma un enerģijas pietiks arī ģimenei un bērniem, kā arī draugiem. Taču šis ir starta mēnesis kaut kam apjomīgākam vai tam, ko līdz šim esat atlicis, izmantojiet šo laiku. Var būt pēkšņas garastāvokļa maiņas, tāpēc pieskatiet sevi, lai nepelnīti neuzbruktu kādam, kas to nav pelnījis.

Dvīņi

Padomājiet divreiz un pat trīsreiz, ja vēlaties kaut kur investēt līdzekļus vai kaut ko iegādāties. Izvērtējiet, vai tas tiešām šobrīd ir prioritāri nepieciešams. Neļaujieties mirkļa iegribām un vēlmēm, ļaujiet padzīvot ar to, un tad atnāks atbilde, vai tam tērēt savus līdzekļus. 12. jūlijā varēsiet uzelpot mierīgāk, prāts strādās vieglāk, kā arī situācijas sāks atrisināties.

Vēzis

Vēžiem šomēnes rozā brilles – atpūta un saule, harmonija un mīlestība. Pat tad, ja laukā saule nespīd, tā spīdēs jūsu sirdīs. Arī citi to pamanīs un gribēs būt jūsu klātbūtnē un kaut mazliet “saslimt” ar šo jauko stāvokli. Centieties dzīvot apzinātāk, redzot realitāti, kāda tā ir patiesībā šeit un tagad, mazāk pa vēlmju un sapņu mākoņiem. Ieklausieties draugos.

Lauva

Arī jums, Lauvas, romantika sitīs augstu vilni ikdienas dzīvē, lai kādā attiecību statusā jūs būtu. Taču šī romantika būs vairāk praktiska – pastaigas, satikšanās, izbraucieni, randiņi. Tā vien liksies, ka jūlijā kalendārā dienu par maz. Sajutīsieties ekstravaganti un neatkārtojami, skatieties, lai pārāk augstu mākoņos nebūtu deguns un kāds šo jūsu stāvokli neiztulko kā lepnumu vai iedomību, kas, protams, nebūs taisnība.

Jaunava

Līdz šim mēnesim Jaunavas daudz un pacietīgi strādājušas, nu ir laiks socializēties. Varbūt ieplānot atvaļinājumu? Vai kādu tikšanos ar paziņām, draugiem? Un šoreiz nedrīkst teikt, ka vēlāk, jo nav laika. Izmantojiet dienas, kad var uzelpot, un iedodiet sev apbalvojumā atelpas dienas ar savējiem. Darbs neaizbēgs, nav jau zaķis. Atgūstiet līdzsvaru starp prātu, ķermeni un sirdi.

Svari

Esiet gatavi ne tam vieglākajam mēnesim, nāksies koncentrēties darbiem un rīcībai. Taču nevajadzētu arī steidzināt notikumus, ļaujiet tiem plūst savu gaitu. Sasteidzot nekļūs vieglāk, var ieviesties kļūdas, ko vēlāk būs grūti izlabot. Pēc 12. jūlija būs jau daudz vieglāk, taču koncentrēšanos saglabājiet, it īpaši darbam vai citiem uzdevumiem, lai nepalaistu garām svarīgas nianses.

Skorpions

Būs sajūta, ka spēka vairs nav, ka vairs nav iespējams neko izdarīt. Taču tāpēc jārod iespēja sev uzlādēt baterijas vai nu ar sportu, vai pastaigām, vai vienkāršu pasēdēšanu ar tējas krūzi, liekot domām nomierināties. Varat ieplānot kādu brīvdienu braucienu. Lai kāds skrējiens jums šobrīd būtu – darbos, ikdienā vai attiecībās, ieplānojiet pauzīti sev.

Strēlnieks

Pamodīsies jūsu azartiskā puse, taču pacietieties līdz 12. jūlijam, visus plānus uzbūvējiet galvā un uz papīra un pēc šī datuma sāciet reālas darbības. Steigai šomēnes nav pamata un vajadzības, jūs neko nepazaudēsiet un nenokavēsiet. Šī mēneša sākums domāts, lai sagatavotu sevi atlikušā mēneša skrējienam, kad varēsiet plūkt augļus.

Mežāzis

Šomēnes varat pamanīt, ka esat uz partneri vairāk koncentrējušies, nekā varbūt vajadzētu. Un paši sevi esat aizmirsuši. Tad centieties to mainīt un iegūt līdzsvaru, lai mēneša beigas neatnestu bezspēku. Savukārt lielisks laiks, lai uzlabotu un ieviestu harmoniju attiecībās, kā arī atsvaidzinātu tās ar kādu romantisku vakaru. Ņemiet stūri savās rokās, lai atgūtu līdzsvaru starp jums un partneri.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri šarmēs un būs īpaši magnētiski. Par uzmanības trūkumu noteikti nevarēsiet sūdzēties, un brīvajiem var aizsākties aizraujošas attiecības, kas ātri var pāraugt ļoti nopietnās. Arī darbavietā tiksiet pamanīts, nekautrējieties slavēt sevi paši un parādīt to, ko esat paveikuši, – tas būs solis uz panākumiem karjerā vai personīgā izaugsmē. Ejiet pēc tā, ko vēlaties pa īstam!

Zivis

Domas par to, kā es jūtos, kā mans partneris un mani draugi vai radinieki jūtas. Būsiet norūpējies dažreiz pat par daudz un varat arī pārspīlēt, jo realitāte nebūs gluži tāda kā jūsu domās. Uzmanīgi ar vārdiem un to, ko sakāt citiem. Var rasties pārpratumi un nesaprašanās. Labāk tomēr lielās diskusijās neieslīgt. Atrodiet veidu, kā izvēdināt prātu un nepārslogot to.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 47 minūtes
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
6 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
5 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
4 stundas