Latvijā
Sabiedrība

161 208 eiro lielais laimests – kuplas saimes vectēvam no Alūksnes 16

Foto-Shutterstock

Loterijas “SuperBingo” lielais laimests – 161 208 eiro ticis kuplas saimes vectēvam no Alūksnes, portāls LA.lv uzzināja “Latvijas Loto”.

“Mana sieva ierasti “SuperBingo” rezultātus pārbauda internetā sestdienas vakarā. Arī 14.oktobrī, taču viņa nebija ievērojusi, ka 42.bumbiņa – un līdz ar to lielais laimests – ir mūsējais. Es to redzēju, bet gribēju, lai sieva pati rezultātu noskatās TV raidījumā,” pastāstīja 70 gadus vecais alūksnietis, piebilstot:”Liels pārsteigums un prieks jau ir, bet mēs esam nosvērti cilvēki, šo ziņu uztvērām samērā mierīgi.”

Kungs ir pensionēts celtniecības darbinieks, kurš “SuperBingo” spēlē kopš pašiem pirmsākumiem.

“Vectēvam ir trīs klades ar pierakstītiem cipariem, kādus viņš savulaik izvēlējies,” stāsta līdzi atbraukusī mazdēla sieva. Kuponus krāj, un arī 14.oktobra laimīgie skaitļi jau iepriekš piedalījušies spēlē.

Sirmais kungs vēl nezina, kā laimestu izmantos. “Padalīšos ar bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem – mēs esam kupla saime,” viņš vēl aizvien ir piesardzīgs, plānojot tēriņus, un saka, ka “zīle vēl nemaz neesot rokā”. Būšot tad, kad nauda būs kontā.

LA.lv