×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. septembris, 2015
Drukāt

Valdība apstiprinājusi jaunu pakalpojumu cenrādi Rakstniecības muzejam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valdība šodien pieņēma jauno Rakstniecības un mūzikas muzeja publisko maksas pakalpojumu cenrādi, paredzot gan pakalpojuma sadārdzināšanos, gan samazināšanos.

Atsevišķos gadījumos pakalpojumu cena palielināsies muzeja sagatavoto izglītojošo nodarbību apmeklējumam, lekciju apmeklējumam, skaņu ierakstu, videodokumentu, kopiju izgatavošanai, krājuma priekšmetu deponēšanai/iznomāšanai. Cenas palielināsies saistībā ar muzejā ieviestajiem jaunajiem tehniskajiem risinājumiem un iegādāto tehnoloģiju šo pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanai.

Savukārt muzeja pakalpojumiem, kas saistīti ar muzeja krājuma priekšmetu digitālo kopiju izgatavošanu, maksa būs samazinājusies.

Pēc muzeja rekonstrukcijas pabeigšanas 2016. gada maijā muzeja telpās Rīgā, Pils laukumā 2, tiks iekārtotas jaunas muzeja ekspozīcijas un izstādes, kurās muzeja ekspozīcijas platība palielināsies no 340 kvadrātmetriem uz 730 kvadrātmetriem, kā arī tiks piedāvātas jaunas izglītojošas nodarbības, lekcijas ar vēl kvalitatīvāku saturisko, tehnisko un tehnoloģisko kvalitāti, līdz ar to maksa par vairākiem muzeja pakalpojumiem palielināsies.

Tāpat paredzēts, ka no nākamā gada maija muzejā tiks izveidoti vairāki jauni pakalpojumi, kas tiks ieviesti, izmantojot muzeja rekonstrukcijas rezultātā sniegtās iespējas.

Paredzēts, ka būs arī dažādas atlaides, kā arī noteiktā laikā muzeju būs iespējams apmeklēt bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+