×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
21. novembris, 2013
Drukāt

Aculiecinieki stāsta par aizdomīgām skaņām pirms “Maxima” sabrukšanas (1)

LETALETA

Iebrucis veikals "Maxima" Zolitūdē.

Pirms traģēdijas Zolitūdes veikalā “Maxima” dzirdētas aizdomīgas skaņas no ēkas konstrukcijām, turklāt atskanējuši arī trauksmes signalizācijai līdzīgi brīdinājumi, uz kuriem neviens nav īpaši reaģējis, aģentūrai LETA pastāstīja aculiecinieki.

Notikuma vietā esošie cilvēki ir neizpratnē un nezina, kur vērsties, lai noskaidrotu, vai ar viņu tuviniekiem viss kārtībā. Dienesti plašsaziņas līdzekļus informē, ka iedzīvotāji var zvanīt uz numuriem 67 337 813 un 25 617 442, lai uzzinātu par saviem tuviniekiem, kuri, iespējams, cietuši šajā nelaimē un nogādāti slimnīcā.

Angelina, kurai mamma bija devusies iepirkties uz veikalu, ir nepatīkami pārsteigta par policijas attieksmi. Viņa aģentūrai LETA stāstīja, ka policisti neesot izrādījuši interesi palīdzēt, neraugoties uz to, ka viņas māte, visticamāk, atrodas sagruvušajā veikalā. Angelina pastāstīja, ka mamma bija devusies uz veikalu iegādāties pārtiku ģimenei, pie veikala ir redzama viņas automašīna, taču telefons ir izslēgts.

Lūgti noskaidrot mammas stāvokli, policisti aicinājuši Angelinu vērsties glābšanas dienestā. Pagaidām meitenei par mammas likteni nekas nav zināms, un viņa arī netiek laista norobežotajā teritorijā.

Kā stāsta aculiecinieki, pirmais nogruvums esot noticis virs veikala kasēm. Informācija par negadījuma iemesliem ir skopa. Sākotnēji neoficiāli tika pieļauts, ka noticis gāzes katla sprādziens, taču vēlāk tika minēts, ka traģēdija saistāma ar ēkas jumta apzaļumošanas darbiem. Neviena no šīm versijām pagaidām nav apstiprinājusies.

Kā ziņots, negadījumā varētu būt cietuši vairāki desmiti cilvēku, no kuriem vismaz viens ir bērns, bet vēl divi ir gājuši bojā. Viens no bojāgājušajiem ir ugunsdzēsējs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ušakovam JĀATKĀPJAS! Atbildēt

    Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un Traģēdiju. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas!

Draugiem Facebook Twitter Google+