×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Agešins paver aizkulises par partiju sarunām Liepājā (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Liepājas mēra Ulda Seska (Liepājas partija) mēģinājumi ar partijas “Saskaņa” vadību veikt pārrunas par iespēju veidot kopēju koalīciju Liepājā, apejot Liepājā ievēlētos “Saskaņas” deputātus, ir “diezgan savdabīgi”, uzskata “Saskaņas” Liepājas nodaļas valdes loceklis Valērijs Agešins.

Kamēr “Saskaņai” Liepājā notiek sarunas ar biedrību “Liepājnieki”, kas ar pašreizējo Liepājas domes opozicionāru Jāni Vilnīti priekšgalā vēlēšanās piedalījās kā Latvijas Reģionu apvienības (LRA) saraksta pārstāvji, tikmēr Sesks vakar esot devies uz Rīgu, kur vēlējies runāt ar “Saskaņas” valdes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Urbanoviču un “Saskaņas” valdes locekli Nilu Ušakovu.

Ušakovam ar Sesku esot bijusi saruna, kurā viņš paskaidrojis, ka par iespējamo sadarbību Liepājā Seskam esot jārunā ar Liepājas domē ievēlētajiem deputātiem.

Agešins, vērtējot Seska rīcību, atzina: “Diezgan savdabīgi, ka Sesks, kurš, iespējams, vēlas būt par mūsu sadarbības partneri, brauc pie diviem maniem priekšniekiem un, apejot Liepājas domē ievēlētos deputātus, zem slepenības plīvura mēģina kaut ko sarunāt.”

Vaicāts, vai “Saskaņas” Liepājas domē ievēlētie deputāti varētu tikties un pārrunāt iespējamo sadarbību ar Sesku un Liepājas partiju, Agešins sacīja, ka to nevarot izslēgt, bet pašlaik sarunu neesot.

Savukārt vakar sāktās oficiālās sarunas starp Vilnīša pārstāvēto LRA un “Saskaņu”, pēc Agešina teiktā, turpināšoties šīs nedēļas otrajā pusē, bet konkrētu laiku viņš nevarot pateikt.
Ar Sesku aģentūrai LETA pagaidām neizdevās sazināties.

Kā ziņots, vakar sekmīgi noslēgušās pirmās sarunas starp iespējamajiem jaunās Liepājas domes koalīcijas partneriem – LRA un “Saskaņu”. Līdz ar to nav izslēgts, ka ārpus jaunās Liepājas domes koalīcijas varētu palikt ilggadējā Liepājas mēra Seska vadītā Liepājas partija.

Sestdien notikušajās pašvaldību vēlēšanās Liepājā visvairāk balsu ir ieguvusi esošā mēra Seska vadītā Liepājas partija, kā arī LRA. Liepājas partiju atbalstīja 31,26% vēlētāju, LRA – 29,15%. Tāpat domē iekļuvusi arī “Saskaņa”, par kuru nobalsoja 19,58% vēlētāju. Citas partijas 5% vēlēšanu barjeru nav pārvarējušas.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Jau piegriezusies i-neta tukšpaurība! Atbildēt

  Tā tūdaliņu tukšā bļaustīšanās i-netā jau sāk tracināt!
  Ko nu tagad var gaudot “par Liepājas atdošanu krieviem”, ja līdz 2017.gada 3.jūnijam krievs bija latvieša Seska vietnieks! Pie tam LRA ir latviešu deputātu partija!
  Kāda šķirba ja Seska partija apvienojas ar Saskaņu vai LRA apvienojas ar Saskaņu?
  Nevis inetu piegaudotājs tūdaliņš to lems, bet gan Liepājā tautas(!!!) ievēlētie deputāti …

 2. IDIOTS VILNĪTIS UN VIŅA LRP!!! Tas nav savdabīgi, ka Sesks brauc uz Rīgu pie “Saskaņas” vadības, BET ĀRPRĀTS īstā vārda nozīmē!!!!! VĀRDU NAV!!! Bet nodevīgais, VARAS KĀRAIS Vilnītis Kurzemē aiz rociņas IEVED KRIEVUS UN ATDOD TIEM LIEPĀJU!

 3. Liepāju atdod krieviem!??????????? Cik vienkārši!!! Cik prātam NEAPTVERAMI!!!

 4. VĒL VIENU PILSĒTU – NU JAU ĀRPUS RĪGAS!!!???? – ATDOS KRIEVIEM! UN TĀ VISU LATVIJU ATDOS KRIEVIEM 13. SAEIMAS VĒLĒŠANĀS?????????????? NEAPSKAUŽU LIEPĀJNIEKUS!!! NEPASKAUŽU KURZEMI, KUR SĀK NOSTIPRINĀTIES ”SASKAŅA” AR PAŠU LATVIEŠU ROKĀM! VĀJPRĀTS!!!!!!!!! IR NU GAN PASTALAS!?

 5. Izskatās, ka “Saskaņa” Liepājā palaidīs Sesku…

 6. Izgāzās kā veca sēta. Pats ar rokaspuišiem apvaino citus savos grēkos. Pēdējais laiks zust kokos.

 7. Sukas!Savstarpēja izdevīguma dēļ,vēlvienu pilsētu atdos krieviem.

 8. zem slepenības plīvura mēģina kaut ko sarunāt.-zem plivura?

 9. Nez,vai Liepājas vēlētāji bija informēti,ka ievēlētiem deputātiem kaut kur ir vēl arī priekšnieki?

Draugiem Facebook Twitter Google+