Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
13. maijs, 2015
Drukāt

LU aicina Muzeju naktī

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Universitātes ēka.

Sestdien, 16. maijā, Muzeju naktī no plkst. 18 interesentiem durvis vērs Latvijas Universitātes (LU) galvenā ēka.

Līdz pat plkst. 23 ikvienam būs iespēja caur fakultāšu studentu radītiem mītiem dodies ceļojumā pa Raiņa un Aspazijas motīviem rotātām Latvijas Universitātes zālēm, auditorijām un gaiteņiem. Zinātņu dažādība, kas mājo šajā LU mājā, atspoguļosies 13 fakultāšu interaktīvās prezentācijās, darbnīcās un izrādēs, kurām pievienosies arī Latvijas Universitātes Bibliotēka, “ESN Riga” un studentu korporācijas. Būs atvērtas arī trīs citas LU muzeja filiāles: LU Botānikas muzejs, LU Zooloģijas muzejs un LU Pedagoģijas muzejs.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (10)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+