×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

Aizsardzības ministrs: Krievija nodemonstrējusi savu patieso seju (14)

Foto: LETAFoto: LETA

Pēdējo stundu laikā Krievijas Federācijas veiktais iebrukums Ukrainā parāda to, ka Krievija ir nodemonstrējusi savu patieso seju bez interpretācijas un aizsega, šodien izplatītā preses paziņojumā norādījis aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

Ar nožēlu jāsecina, ka visi mēģinājumi risināt konfliktu miera sarunu ceļā, tostarp, pirms divām dienām notikušajās sarunās Minskā, ir cietuši neveiksmi. Krievija ir izvēlējusies neizmantot šo iespēju un vēlas īstenot savas ģeopolitiskās ambīcijas vardarbīgā ceļā.

Šāda Krievijas rīcība viennozīmīgi ir apliecinājums tam, ka Ukraina sekmīgi turpina cīnīties pret teroristiem un gūst panākumus. Krievijas armijas iebrukums liecina, ka tā ir apņēmusies ietekmēt pašreizējo notikumu gaitu un apturēt Ukrainas armijas virzību.

Vējonis uzsver, ka Latvija aicinās NATO sākt konsultācijas par to, kādā veidā Alianse var sniegt atbalstu Ukrainas bruņoto spēku spēju stiprināšanā.

Neraugoties uz pēdējo stundu notikumiem, apliecinu, ka Latvijai tiešu militāru draudu līmenis joprojām ir zems. Tomēr, ņemot vērā šos notikumus, tiks pastiprināta NATO spēku klātbūtne Latvijā. Jau nākamās nedēļas laikā valstī notiks vērienīgas mācības, kurās piedalīsies vairāku NATO dalībvalstu bruņotie spēki un tos pavadošās bruņu tehnikas vienības un lidaparāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Krievijai ar seju viss kā nākas ,tā nemainās -lācis ! Tikai ES un Latvijai seja minīga ,koķetē ar lācīti ,mīļš lācītis nekož … Ko brēcat ? Armijas ta nau ,ar ko lācīti vajadzības gadijumā paslānīt. Kur ir..?

 2. Par Krievijas noziedzīgo purnu jau sen ir viss skaidrs ! Bet kāds vieplis ir Eiropai ??? Ši pērkamā Eiropa un tās avangards ES tagad tiešām parāda savu prostitūtas purnu , apslacītu ar ukraiņu sieviešu un bērnu asinīm, izpostītu zemi un kaudzēm kareivju līķu. Lai nolādēti tādi biznesmeņi un politiķi ,kas atklāti vai klusītēm atbalsta kremļa asiņainās izdarības !!!

 3. Vējonis uzsver, ka Latvija aicinās NATO sākt konsultācijas par to, kādā veidā Alianse var sniegt atbalstu Ukrainas bruņoto spēku spēju stiprināšanā.
  ————
  Vislabākais atbalsts aizsūtīt palīgā Kijevas huntai brašo Vējoni…un līdzi dot Pabriku ar Rinkēviču…

 4. Palasot Latvijas ziņu dienestu ziņas ir tāda sajūta ka infomāciju viņi smeļās no tantiņām rīgas centrāltirgū!

 5. Mūsu aizsardzības ministrs ar savu spīdošo intelektu Latvijas drošibai var radīt tikai problēmas.

 6. Ar Izraēlas nodibināsanas brīdi ASV pārvērtās no ebreju bastiona par viegli izmantojamu Izraēlas vajadzībām milzi. Tādu kā Izraēlas slaucamo govi. Kulmināciju šī izmantošana sasniedza pēc 11. sept. terora aktiem, kad ASV tika iesaistīta karā pret arābu pasauli. Pēc izmeklēšanas terorakta sakarā uz mirkli pasliktinājās ASV un Izraēlas attiecības, ASV pieprasīja izbeigt konfliktu ar palestīniešiem. Tiklīdz Obama atsauca karaspēku, tā sekoja sods smagākā krīze ASV, kas pārauga par Rietumu pasaules krīzi, jo ASV vietā Izraēla bija izvēlējusies kā savu aizstāvi Krieviju. Sekoja Putina dīvainais paziņojums Davosā, ka dolāru drīz nomainīs rublis. Putins nav dumjš, lai mētātos ar šādiem paziņojumiem, riskējot kļūt smieklīgs. Taču krīzei augot dziļumā un plašumā pretēji loģikai pasaulē cenas benzīnam un gāzei turpināja pieaugt. Kādi “ietekmīgi spēki” sargāja Krievijas eksporta intereses rietumos. Krievija bija apmierināta un šodien tiek labi iedrošināta un informēta par rietumu gaidāmajiem pasākumiem , kas ļauj tai izvērst karu ar Ukrainu. Izraēla rietumu šoku izmanto, lai izrēķinātos ar palestīniešu civiliedzīvotājiem, bombardējot dzīvojamos rajonus, bet mērķi nesasniedz, jo iesaistot kaujās sauszemes spēkus tai ir pārāk daudz kritušo. Rezultātā pamiers. Izraēlai jānodrošinās pret naudas un bruņojuma iespējamo pārtraukšanu no ASV. Izraisot plaša mēroga karu rietumos, tirgotāji vienmēr ir pelnījuši tikai šoreiz tas ir ļoti riskants pasākums un apdraud pašu Izraēlu.

  • Pret ebreju diasporu ir jāizturas kā pret Izraēlas interešu pārstāvjiem. Viņiem Izraēlas intereses vienmēr ir bijušas pirmajā vietā un viņu gados izstrādātā prasme iefiltrēties sabiedrībā kā citu tautību pārstāvjiem tagad, kad ir Izraēla, ir jāuztver un jāvērtē savādāk. Jābūt ļoti uzmanīgiem.

 7. … Vai katram latvietim un lojalam pilsonim nepienaktos aktivizeties un pieprasit VP un MP un to vaditam drosibas institucijam, saja Kremla izraisita kritiska drosibas situacija, Bezabrenei, ka aizsardzibas ministrim vel pieder ZZS partijai, kuras Lemberga pretvalstiskie izteicieni par NATO karaspeku lidzibu okupantiem un biedru atieksme un darbiba opozicija ir bijusi tik atklati nodeviga valsts interesem un uzticibu graujosa … ka tamdel, neskatoties uz ZZS maigo reakciju un meginajumu attalinaties no Lemberga viedokla – talakas uzticibas principa del Aizsardzibas ministram Vejonim ir:

  1. vai nu jaatkapjas no amata, un jazaude pieeja valsts noslepumiem … vai

  2. jaatstaj ZZS partija un jasarauj vienalga kadi sakari pastavetu ar sis partijas tik nelojaliem un pro kremla politikas vai krieviski noskanotiem un/vai bijusiem komunistu vai vecas nomenaklaturas biedriem …

 8. Агрессия СССР и России против других государств:
  Украина 1918,Азербайджан 1918,Польша 1920,Грузия 1921,Китай 1929,Япония 1938,польша 1939,Финляндия 1939,Латвия 1939,Литва 1939,Эстония 1939,Румыния 1940,Молдова 1940,Япония 1945,Китай 1946,Северная Корея 1950,Китай 1950,Венгрия 1956,Лаос 1960,Вьетнам 1961,Алжир 1962,Египет (Объединенная Арабская Республика) 1962,Йемен 1962,Сирия 1967,Чехословакия 1968,Китай 1969,Камбоджа 1970,Бангладеш 1972,Анголе 1975,Эфиопия 1977,Ливане 1982,Афганистан 1979,Казахстан 1986,Азербайджан 1988,Грузия 1989,Азербайджан 1990,Грузия 1991,Литва 1991,Молдова1992,Азербайджан 1992,Грузия 1992,Таджикистан 1992,Грузия и Ингушетия 1992,Азербайджан 1993,Чечня 1994,Дагестан 1994,Чечня 1999,Дагестан 1999,Грузия 2008,Украина 2014

 9. Launuma imperija spardas pirmsnaves agonija un cekists-velna izdzimtenis,slepkava sagaidis pelnito sodu.

 10. taa patiesiiba par patieso seju jau bija zinaama vismaz 70gadus. tik muusu politikji kaa vakar piedzimushi.

 11. ”apliecinu, ka Latvijai tiešu militāru draudu līmenis joprojām ir zems.” – tas ir pēc ZZs Lemberga vai Brigmaņa domām? Vai nopirkts vai naivs?

 12. Ar gudrību neizceļas…..diemžēl, politikāņiem deficīts.

Draugiem Facebook Twitter Google+