Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Aizsardzības ministrs Parīzē pieminēs 1. Pasaules kara sākumu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 14.jūlijā aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, jaunsargi un karavīri piedalīsies svinīgajā parādē Parīzē, pieminot Pirmā pasaules kara simtgadi, vēsta Aizsardzības ministrija.

Parādē kopā ar citu valstu karavīriem soļos trīs Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona Goda sardzes rotas karavīri. Pirmo reizi šādā parādē Latviju pārstāvēs arī četri jaunsargi, kuri uzrādījuši labākos rezultātus un aktīvi darbojas Jaunsardzē.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies pārstāvji no vairāk nekā 70 valstīm, kas bija iesaistītas šajā postošajā militārajā konfliktā.

2014. gadā gan Latvijā, gan citās valstīs notiek Pirmā pasaules kara atceres pasākumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Žēl, ka Vējonis un arī mūsu vēsturnieki tikpat kā nepiemin tos latviešus (ap 20 tūkst.), kas krita 1. pasaules kara laikā, 1914. gadā kaujā pie Tannenbergas Austrumprūsijā. Tie bija no Kurzemes un Vidzemes guberņām iesauktie zemnieku puiši, kas nolika savas galvas prūšu zemē, lielā mērā pateicoties
    Samsonova krievu korpusa ģenerāļu nemākulīgajai darbībai.

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (4)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+