Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Aizsardzības ministrs Parīzē pieminēs 1. Pasaules kara sākumu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 14.jūlijā aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, jaunsargi un karavīri piedalīsies svinīgajā parādē Parīzē, pieminot Pirmā pasaules kara simtgadi, vēsta Aizsardzības ministrija.

Parādē kopā ar citu valstu karavīriem soļos trīs Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona Goda sardzes rotas karavīri. Pirmo reizi šādā parādē Latviju pārstāvēs arī četri jaunsargi, kuri uzrādījuši labākos rezultātus un aktīvi darbojas Jaunsardzē.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies pārstāvji no vairāk nekā 70 valstīm, kas bija iesaistītas šajā postošajā militārajā konfliktā.

2014. gadā gan Latvijā, gan citās valstīs notiek Pirmā pasaules kara atceres pasākumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Žēl, ka Vējonis un arī mūsu vēsturnieki tikpat kā nepiemin tos latviešus (ap 20 tūkst.), kas krita 1. pasaules kara laikā, 1914. gadā kaujā pie Tannenbergas Austrumprūsijā. Tie bija no Kurzemes un Vidzemes guberņām iesauktie zemnieku puiši, kas nolika savas galvas prūšu zemē, lielā mērā pateicoties
    Samsonova krievu korpusa ģenerāļu nemākulīgajai darbībai.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+