Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Aizsardzības ministrs Parīzē pieminēs 1. Pasaules kara sākumu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 14.jūlijā aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, jaunsargi un karavīri piedalīsies svinīgajā parādē Parīzē, pieminot Pirmā pasaules kara simtgadi, vēsta Aizsardzības ministrija.

Parādē kopā ar citu valstu karavīriem soļos trīs Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona Goda sardzes rotas karavīri. Pirmo reizi šādā parādē Latviju pārstāvēs arī četri jaunsargi, kuri uzrādījuši labākos rezultātus un aktīvi darbojas Jaunsardzē.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies pārstāvji no vairāk nekā 70 valstīm, kas bija iesaistītas šajā postošajā militārajā konfliktā.

2014. gadā gan Latvijā, gan citās valstīs notiek Pirmā pasaules kara atceres pasākumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Žēl, ka Vējonis un arī mūsu vēsturnieki tikpat kā nepiemin tos latviešus (ap 20 tūkst.), kas krita 1. pasaules kara laikā, 1914. gadā kaujā pie Tannenbergas Austrumprūsijā. Tie bija no Kurzemes un Vidzemes guberņām iesauktie zemnieku puiši, kas nolika savas galvas prūšu zemē, lielā mērā pateicoties
    Samsonova krievu korpusa ģenerāļu nemākulīgajai darbībai.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (11)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+