×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. augusts, 2015
Drukāt

Aizvien turpina likvidēt ugunsgrēku mēbeļu ražotnē Imantā (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Ieejas durvis mēbeļu ražotnē bijušās rūpnīcas "Radiotehnika" teritorijā esošās nepabeigtās ēkas pagrabā, kur tiek likvidēts ugunsgrēks.

Ugunsdzēsēji aizvien turpina likvidēt 2.augusta rītā izcēlušos ugunsgrēku mēbeļu ražotnē Imantā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Temperatūra ēkā regulāri tiek mērīta un arvien krītas. Aktīvas degšanas nav un ēka joprojām ir izolēta, skaidroja dienestā.

Jau ziņots, ka ugunsgrēks tika lokalizēts pagājušās ceturtdienas, 6.augusta, vakarā, kad sadarbībā ar Rīgas domes atbildīgajiem dienestiem pilnībā aizbērtas visas degošās ēkas durvis un ventilācijas šahtas.

Šīs nedēļas sākumā, 10.augustā, ugunsdzēsēji skaidroja, ka, lai gan iekšā ēkā nav devušies, noskaidrots, ka kopējā degšanas platība ir ap 1100 kvadrātmetriem.

Ugunsgrēka pilnīga likvidēšana būs iespējama tad, kad izdegs viss skābeklis, kas palicis izolētajās iekštelpās.

Kā ziņots, 2.augustā plkst.6.25 tika saņemta informācija par aizdegšanos daļēji apsaimniekotā trīsstāvu dzīvojamā ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg ēkas cokolstāvā iekārtota mēbeļu ražotne un tajā esošie matrači. Ugunsgrēkam tika noteikts paaugstinātas bīstamības rangs.

Pēc aptuveni desmit stundu ilgas dzēšanas drošības apsvērumu dēļ ugunsdzēsēji nolēma pārtraukt darbu mēbeļu ražotnes iekšienē, jo ēkas nesošās konstrukcijas bija stipri uzkarsušas un draudēja sabrukt.

Pēc tam, kad jau vairākas diennaktis dzēšana ar ūdeni nebija devusi vēlamo rezultātu, VUGD nolēma ugunsgrēka dzēšanā pielietot izolācijas metodi – izmantojot traktoru, tika aizbērtas ražotnes ieejas, lai telpās vairs neiekļūst skābeklis, bez kura klātbūtnes degšana nav iespējama.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vajaga aiztaisit visas spraugas pa kuram var izplust udens un pieliet ar udeni pagrabu lidz augsai!

Draugiem Facebook Twitter Google+