×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
25. septembris, 2017
Drukāt

Antāne dibina jaunu partiju (11)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Inga Antāne

Tranzītbiznesa uzņēmēju biedrības “Baltijas asociācija – transports un loģistika” (BATL) prezidente un viena no pašlaik jau likvidētās Valda Zatlera Reformu partijas līderēm Inga Antāne pagājušajā nedēļā nodibinājusi jaunu politisko partiju “Laiks pārmaiņām”.

Partijas dibināšana 21. septembrī notikusi Ventspilī un tajā piedalījušies vairāk nekā 350 domubiedri. Partijas valdē darbosies arī Linards Gulbis, Ingrīda Gradkovska, Alīna Rugine un Inese Caunīte. Politiskais spēks tiek pieteikts kā reģionālā politiskā partija, taču tās mērķis esot visas Latvijas veidošana par pašpietiekamu valsti.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Nu cik var? Vienas vienīgas ambīcijas. Par latviešu tautu nospļauties.

 2. Mjāa, kur divi latvieši, tur trīs partijas…
  ”Mums te nekā netrūkst,” teica Mačs. ”Mežs, ezers un lauks pagādā visu, kas vajadzīgs. Gan ēdamo, gan neēdamo. Ja tu pats ar visu tiec galā un visa ir gana, nevajag ne kungu, ne valdības. Valdīšana vajadzīga vienīgi tiem, kas paši nejaudā par sevi gādāt un spriest, tiem, kas slimi un tizli, slinki vai citādi nepilnīgi.” (Pauls Bankovskis)

 3. DA KAUT DESMIT DIBINIET TAAS SAVAS PARTIJAS PILNIGI VISI ,KAS PASISTI UZ PARTIJAAM ,,,PILNIGI NE PAR VIENU BALSOT NETAISOS KUR TA VEL STAATIES

 4. Vecie vēži jaunās kulēs un uz kaut ko cer?

 5. partijas priekšā pakaļā,galva griežas riņkī

 6. meiten nedibini kabatas partiju jo vinu ir papilnam kam tas partijas vajadzigas ne dievam ne velnam saskrienat viena partija mos kautckas sanaks uzcelsit jaunu pasauli sev par prieku pasakataties uz lieliem aitu ganampulkiem ko rada 7-lv kinofilmas par aitu bariem dod kadu labumu dira vilnu bet naudu dire es-asv pasu valdiba….

 7. Pārāk, Intai, blēdīgs skatiens. Cilvēki, intuitīvi, par tādiem nebalso. Lai ņem piemēru no “naciķa” Dzintara lišķīgā smaida un “godīgajām brillēm”. Tad varēs gan pie varas būt, gan shēmot. Gan vislielāko algu Saeimā saņemt.

 8. šitādai veselīgai mājās un audzināt bērnus un īram ēst taisīt!

 9. Jo vairāk šādu izdarību, jo mazāk ticības cilvēkiem par varu

 10. Kas nekad nav strādājis , tas arī nestrādās , bet līdīs pie siles visos iespējamos veidos ….

Draugiem Facebook Twitter Google+