×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. novembris, 2017
Drukāt

Apburtais Busulis un lepnais Sējāns: vai zvaigznes dzimušas? (3)

Publicitātes foto no skaties.lv, kolāža - la.lvPublicitātes foto no skaties.lv, kolāža - la.lv

Patriotu nedēļas ietvaros arī “X Faktors” svētdien daļu raidījuma veltīja dziesmām latviešu mēlē – šajā raidījumā dalībniekiem uz skatuves kāpj divas reizes, lai izpildītu divas dziesmas.

Citam priekšnesumi bija veiksmīgi, bet citus skatītāji nenovērtēja. Tie šoreiz bija Edgars Kreilis un grupa “Tautumeitas”, un tieši Edgara Kreiļa glābējdziesma viņam bija pēdējais priekšnesums šajā šovā. Skatītāju simpātiju balsojumā jau piekto reizi uzvarēja Arturs Gruzdiņš, bet pēcāk noskaidrojas, ka viņš iekļuvis arī “X Faktora” nākamajā kārtā.

Viens no pirmās “X Faktora” sezonas skaļākajiem vārdiem noteikti ir grupa “Tautumeitas”.
Šīs meitenes, kuras pagaidām uzstājas mazākumā, jo viena no dalībniecēm ir devusies koncertēt uz ASV, taču arī šonedēļ tas viņām nebija traucēklis. “Tautumeitas” visiem “X Faktora” skatītājiem un žūrijai bija sagatavojušies slaveno grupas “Instrumenti” dziesmu “Zemeslodes”, par kuras tapšanu var teikt paldies arī meiteņu mentoram Reinim Sējānam.

Jau pirms šova veiksmīgais dalībnieks Arturs portālam Skaties.lv nespēpa, ka uz šejieni nācis, lai popularizētu smago mūziku. Vakar viņš to izdarīja par visiem 100%, izpildot amerikāņu supergrupas “Metallica” vienu no pazīstamākajiem skaņdarbiem, kaverversiju īru tautasdziesmai “Whiskey in the Jar”.

17 gadus vecā Adriana Miglāne apbūra Intaru Busuli un visu Latviju, izpildot dziesmu “Miglas rīts”.

“Tautumeitas” izcilā apdarē izpilda dziesmu “Zemeslodes”

Lūk, tas ir kārtīgs smagās mūzikas šovmens!

Arturs Gruzdiņš pirmo reizi dzied latviešu dziesmu

Līga Rīdere uzstājas ar pārliecību

Edgars Kreilis uzstājas ar Dona dziesmu

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jā,nu Sējāna komentāri ir briesmīgi!!

  2. Skatos un brīnos!!! Kas tā par žūriju!!!Sējāns uzvesties neprot,elš un pūš un vaimanā vienā laidā.Tas,ka Busulis neprot izteikties,arī skaidrs.Ko Auškāpa diez saprot no dziedāšanas?Tie komentāri izklausās kā no kādas vārtrūmes!Man kauns,ka mums tādi neinteliģenti sēž žūrijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+