Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
19. februāris, 2015
Drukāt

Apdrošināti jaunie stacionārie radari – katrs par 53 000 eiro

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Apdrošināti jaunie stacionārie fotoradari – katrs par 53 000 eiro, informēja radaru apdrošinātāji – kompānija “If Apdrošināšana”.

Apdrošināšanas sabiedrībā informē, ka fotoradari apdrošināti, paredzot jebkāda veida bojājumu rašanos, tostarp ļaunprātīgu bojāšanu. Iekārtas apdrošinātas uz vienu gadu.

“Saskaņā ar noslēgto līgumu starp CSDD un apdrošināšanas sabiedrību “If Apdrošināšana”, pakāpeniski līdz ar pārējo stacionāro fotoradaru darbības sākšanu tie tiks arī apdrošināti, lai fotoradarus aizsargātu pret jebkādu neparedzētu bojājumu rašanos. Iepriekšējā fotoradaru darbības pieredze Latvijā liecina, ka visbiežāk tie cieta no vandālisma. Šī brīža noskaņojums sabiedrībā ir krietni racionālāks, un fotoradari tiek uztverti kā viens no satiksmes drošības uzlabošanas veidiem. Turklāt par to aizsardzību gādā vairākas tajos iebūvētas drošības iekārtas,” informē “If Apdrošināšana” Īpašuma produkta vadītājs Endijs Melecis.

CSDD rīkotajā konkursā par “doplera” principa stacionāro fotoradaru piegādi uzvarēja uzņēmums “Reck”, un pirmās divas mērierīces uz Latvijas ceļiem jau sākušas darboties. Apdrošinātie fotoradari atrodas uz ceļa Rīga–Jelgava pie pagrieziena uz Brankām un uz jaunā Rīgas–Kokneses ceļa pie satiksmes mezgla ar ceļu Inciems–Sigulda–Ķegums.

Latvijā ir uzstādīti Nīderlandes uzņēmuma “Gatso” fotoradari, kas tiek izmantoti apmēram 60 pasaules valstīs.

“Doplera” principa ātruma kontroles sistēmas pamatā ir pāri ceļam vērsta radara kūļa tehnoloģija, izmantojot ciparu fotokameru pārkāpuma fiksēšanai un iegūtā pārkāpuma attēla saglabāšanai. Sistēma ir aprīkota ar integrētu zibspuldzi izmantošanai gaišā un tumšā diennakts laikā, un tā ir sinhronizēta ar fotokameru.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+