Uncategorized

Apstiprināta Sējēja pārcelšanās uz Prāgas “Lev” komandu 0

Bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs pārcēlies uz Prāgas komandu “Lev” un pildīs tās ģenerālmenedžera pienākumus, apstiprinājuši Čehijas mediji.

Sējējs “Dinamo” komandu pēc četru gadu darba pameta aizpagājušajā nedēļā. Jau uzreiz pēc aiziešanas no kluba medijos parādījās informācija, ka karjeru viņš turpinās tieši “Lev” komandā, kas pagājušajā sezonā bāzējās Slovākijas pilsētā Popradā, bet tagad pārcēlusies uz Prāgu un KHL kļūs par Čehijas pārstāvi.

Iepriekš spēlētāja karjeras laikā Sējējs ilgstoši spēlēja Čehijas čempionātā, tāpēc ir labi pazīstamas ar šī reģiona spēlētājiem.

Sējējs par Rīgas “Dinamo” ģenerālmenedžeri tika apstiprināts pirms komandas pirmās sezonas 2008.gadā.

Pašlaik “Dinamo” ģenerālmenedžera pienākumus pilda Aigars Kalvītis, bet pastāvīgu šo pienākumu veicēju komanda varētu meklēt līdz pat rudenim.

Apstiprināts, ka “Lev” komandu vadīs čehu speciālists Josefs Jandačs, kura pēdējā līdzšinējā darba vieta bija Prāgas komanda “Sparta”.

Tāpat Jandačs no 2008. līdz 2010.gadam bija Vladimira Ružičkas asistents Čehijas valstsvienības treneru korpusā.

Zīmīgi, ka “Lev” un “Sparta” komandas panākušas vienošanos par savstarpēju sadarbību, kuras ietvaros vienības varēs mainīties ar spēlētājiem.

Kā ziņots, šosezon pēc Jaroslavļas “Lokomotiv” komandas traģiskās bojāejas KHL palika 23 komandas.

Šobrīd tiek prognozēts, ka nākamajā sezonā KHL varētu spēlēt vismaz 26 vienības – atgriezīsies “Lokomotiv”, klāt nāks Slovākijas vienība Bratislavas “Slovan”, bet “Lev” komanda pārcelsies uz Prāgu. Tāpat dalību KHL vēlas saglabāt arī Poprada, izveidojot jaunu komandu.

Tuvu spēlēšanai KHL atrodas arī Ukrainas klubs Doņeckas “Donbass”.

LA.lv