Mobilā versija
+1.4°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
16. maijs, 2014
Drukāt

Arī šogad pilsētnieki neklātienē varēs audzēt dārzeņus, pīles un zosis

pudelpiles

Ekoproduktu tirgotāja “Dabas dobe” rīkotajā dārzeņu audzēšanas akcijā “Audzēsim kopā” arī šogad varēs neklātienē audzēt dārzeņus, kā arī mājputnus – pīles un zosis, biznesa biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Dabas dobes” vadītājs Ervins Labanovskis.

Viņš sacīja, ka šogad pilsētnieki 11 veidu dārzeņus neklātienē varēs audzēt tajās pašās zemnieku saimniecībās, kur iepriekšējos gados, proti, Tirzas novada “Avotiņos”, bioloģiskajā saimniecībā “Mežpalejas” un Dobeles novada “Vizbuļos”.

Savukārt pīles un zosis augs Sanitas Lemieses bioloģiskajā saimniecībā Nītaures pagastā “Lejas Suces” Amatas novadā.

Pēc ražas novākšanas dārzeņus varēs saņemt pa daļām vai visus kopā, sākot no ražas laika līdz 31.janvārim, par pārējās produkcijas saņemšanu interesenti vienojas ar zemniekiem. Mājputnus klienti varēšot saņemt rudenī uz Mārtiņdienas laiku.

Kā ziņots, “Dabas dobes” dārzeņu audzēšanas akcijā “Audzēsim kopā” jau vairākus gadus pilsētnieki dārzeņus audzē attālinātā veidā – iepriekš pasūtot to iestādīšanu un izaudzēšanu, kā arī pēc vēlēšanās apciemojot saimniecību.

Dārzeņu cena ir par 30% zemāka nekā veikala cena, bet medum piemēro 20% tā brīža tirgus cenas atlaidi. Zemniekiem akcija ir svarīga, jo garantēts visas ražas noiets.

“Dabas dobe” ekoloģisko preču un produktu pārdošanu interneta veikalā un to piegādi sāka piedāvāt 2007.gadā. Uzņēmums piedāvā savu produkciju iegādāties arī tā birojā, kā arī nodrošina ēdināšanas un apkalpošanas pakalpojumus pasākumos. Uzņēmums saņēmis kustības “Brīvs no ĢMO” apliecību.

Pievienot komentāru

LBLA: Latvijā joprojām bio produktus saražo vairāk nekā pārstrādāLatvijā starp bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārstrādes apmēriem joprojām pastāv disproporcija, jo saražo vairāk nekā pārstrādā, tāpēc ir būtiski attīstīt tieši pārstrādi.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+