×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. maijs, 2014
Drukāt

Arī šogad pilsētnieki neklātienē varēs audzēt dārzeņus, pīles un zosis

pudelpiles

Ekoproduktu tirgotāja “Dabas dobe” rīkotajā dārzeņu audzēšanas akcijā “Audzēsim kopā” arī šogad varēs neklātienē audzēt dārzeņus, kā arī mājputnus – pīles un zosis, biznesa biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Dabas dobes” vadītājs Ervins Labanovskis.

Viņš sacīja, ka šogad pilsētnieki 11 veidu dārzeņus neklātienē varēs audzēt tajās pašās zemnieku saimniecībās, kur iepriekšējos gados, proti, Tirzas novada “Avotiņos”, bioloģiskajā saimniecībā “Mežpalejas” un Dobeles novada “Vizbuļos”.

Savukārt pīles un zosis augs Sanitas Lemieses bioloģiskajā saimniecībā Nītaures pagastā “Lejas Suces” Amatas novadā.

Pēc ražas novākšanas dārzeņus varēs saņemt pa daļām vai visus kopā, sākot no ražas laika līdz 31.janvārim, par pārējās produkcijas saņemšanu interesenti vienojas ar zemniekiem. Mājputnus klienti varēšot saņemt rudenī uz Mārtiņdienas laiku.

Kā ziņots, “Dabas dobes” dārzeņu audzēšanas akcijā “Audzēsim kopā” jau vairākus gadus pilsētnieki dārzeņus audzē attālinātā veidā – iepriekš pasūtot to iestādīšanu un izaudzēšanu, kā arī pēc vēlēšanās apciemojot saimniecību.

Dārzeņu cena ir par 30% zemāka nekā veikala cena, bet medum piemēro 20% tā brīža tirgus cenas atlaidi. Zemniekiem akcija ir svarīga, jo garantēts visas ražas noiets.

“Dabas dobe” ekoloģisko preču un produktu pārdošanu interneta veikalā un to piegādi sāka piedāvāt 2007.gadā. Uzņēmums piedāvā savu produkciju iegādāties arī tā birojā, kā arī nodrošina ēdināšanas un apkalpošanas pakalpojumus pasākumos. Uzņēmums saņēmis kustības “Brīvs no ĢMO” apliecību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+