×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
26. marts, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: Atpakaļ uz PSRS (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Mēs Latvijā dzīvojām pārliecībā, ka Ždanokas, Aijo Benesa vai Girsa liesmainā daiļrunība par krievu diskrimināciju, jauko dzīvi Padomju Savienībā un sliktajām Rietumu pseidovērtībām nekur nenogulsnējas, bet kā duļķaini meli notek kanalizācijā. No droša atstatuma mums šķita, ka Žirinovskis, no kura lūpām ne reizi vien šķindēja kara pieteikums Baltijai, ir klauns un papagailis, bet Krievijas komunistu partijas vadonis Zjuganovs nespēcīgs vecītis no pagātnes aizmirstības, kam cerības uz drīzu pārakmeņošanos, tāpat kā vienotā un nedalāmā Padomju Savienība apbedīta mauzolejā.

Te nu bija! Šīs personas, no kuru izteikumiem latvietim metas slikta dūša un Krievijas televīzijas kanālu gribas kā klozetu ar skalojamo līdzekli izmazgāt, tagad pieder impēriskās politikas pionieriem, kuri bez mitas tiek ekspluatēti ēterā un auditorijā sagaidīti ar aplausiem! Žirinovskis nav ampelmanis, bet tagadējais krievu nācijas garīgais līderis un zalvē kā kreiseris “Aurora”, kuram kultūras un dailes pasaules ļaudis spēj vien pienest ūdeni!

Tur slēpjas liela bīstamība, ka tieši šāda kaluma personāži uzdod toni, jo paēdušie Rietumi lāgā pat negrib ticēt reakcionāra melnsimtnieciskuma, revanšisma un sarkanā fašisma mistra pasaulsuzskata klātesamībai Kremļa augstākajos varas ešelonos. Tikām impērijas atdzimšanas propagandas ložberis rej bez dzesēšanas, stiprā vadoņa Putina reitings aug augumā, iedzīvotāji klausās nesātīga revanšisma orķestrī ar aizturētu elpu – pirms eksplodēt ovācijās.

Iespējams, Kremļa kabinetos nodarbojas arī ar Latvijai piemērojamas atslēgas izgatavošanu, un vai informatīvajā karā mūsu valsts ir grūti iesturmējams cietoksnis? Šeit diezgan iedzīvotāju, kuriem “demokrātija līdz kaklam”, kam atgūtā valsts nav necik vērta. Šeit darbojas Maskavā sertificēti uzcītīgi demagogi, kuriem ir kūdīšanas prakse un iemājojis tonnīgs naids pret Latvijas neatkarību. Latviešos no Krievijas agresijas ceļas svina smagums, bet interfrontes Ždanokas piekritējos “atpakaļ uz PSRS” iedveš labsajūtu. Kā ziņo uzticami krievvalodīgie – Taņas popularitātes indekss esot uzskrējis vai debesīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Skat.šodienas Neatkarīga Rīta Avīze.Jaunākās ziņas.VIDEO: Žirinovskis beidzot pasaka patiesību p<r Putinu. ..

  2. Labs raksts.Tikmēr kamēr mums būs tādi rakstnieki kā Egils varu būt mierīgs,ka latviešu gars pastāvēs.

  3. Vajaga ierobežot skābekļa padevi tiem,kas mauro….

  4. Kā citādi kā par nožēlojamu nākas uzskatīt nāciju, kuras garīgajos līderos figurē tādi āksti kā Žirinovskis un viņam līdzīgie.

  5. Japiekrit Licitim Atbildēt

    Sis informativais un psihologiskais kars pret Latviju iet vala pilna spara, itseviski interneta portalu komentaros.

Draugiem Facebook Twitter Google+