Sports
Ziemas sports

Ātrslidotājs Silovs sasniedz labāko rezultātu pasaules čempionātā daudzcīņā0

AP/Scanpix

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien izcīnīja septīto vietu Nīderlandē notikušajā pasaules čempionātā daudzcīņā, kas ir viņa labākais rezultāts šajās sacensībās.

Par pasaules čempionu kļuva Nīderlandes pārstāvis Patriks Rosts, kurš tika pie 154,547 punktiem, kamēr 154,941 punktu guva norvēģis Sverre Lunds Pēdešens, kurš laika izteiksmē uzvarētājām zaudēja 0,40 sekundes. Tikmēr Silovs tika pie 158,697 punktiem.

Vispirms svētdien Silovs uzrādīja trešo labāko laiku 1500 metru distancē, kurā viņš Phjončhanas olimpiskajās spēlēs daudziem negaidīti ieņēma ceturto vietu.

Latvietis distanci veica minūtē un 49,97 sekundēs, zaudējot tikai Pēdešenam, kurš bija par 1,64 sekundēm ātrāks, kā arī nīderlandietim Rostam, kuram Silovs zaudēja vienu sekundes desmitdaļu.

Saistītie raksti

Sacensību summā Latvijas ātrslidotājs tobrīd pacēlās no astotās un sesto vietu, līderim Pēdešenam kopvērtējumā zaudējot 40,64 sekundes, bet no trešajā vietā esošā nīderlandieša Svena Krāmera atpaliekot par 24 sekundēm.

Savukārt sacensību noslēdzošajā 10 000 metru distancē, kurā startēja astoņi labākie dalībnieki, Silovs bija septītais ātrākais, distanci veicot 14 minūtēs un 55,08 sekundēs. Viņš bija vairāk kā par minūti lēnāks nekā Rosts, kurš šajā distancē bija labākais, nopelnot arī zelta medaļu.

LA.lv