Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
1. jūlijs, 2014
Drukāt

Atsvaidzināts “Peugeot Boxer”


boxer_11

Baltijas tirgū prezentēts furgona “Peugeot Boxer” atjaunotais modelis.

Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, tagad ir šādi uzlabojumi: nostiprināta virsbūves struktūra; izmainītas radiatora restes, lai nodrošinātu dzinējam labāku dzesēšanu; uzlaboti slīdošo durvju mehānismi un nostiprinātas aizmugures durvis; pilnveidota bremžu sistēma un piekare; uzstādīta jauna degvielas iesmidzināšanas sistēma.

Pamanāmākās izmaiņas no ārpuses ir priekšdaļā, kur tagad ir dzinēja pārsegs ar plūstošām līnijām un “Peugeot 308” modeļa stilā veidotās metāla dekoratīvās radiatora restes. Priekšējos lukturos ir standarta dienas gaismas lukturi un papildaprīkojumā var izvēlēties LED lukturus.

Uzlabotā “Boxer” standarta aprīkojumā ietilpst elektroniskā stabilitātes kontrole (ESP) kopā ar vilces spēka kontroli (ASR), ABS bremzes, elektroniskais bremžu spēka sadalītājs (EBD) un ārkārtas bremžu pastiprinātājs (EBA).

Papildaprīkojumā ietilpst krāsains skārienjutīgs multimediju sistēmas ekrāns, atpakaļskata kamera, navigācijas sistēma, brīdinājums par novirzīšanos no braukšanas joslas, palīgsistēma kustības uzsākšanai slīpumā un riepu spiediena sensori.

Atjaunotais “Boxer” modelis ir pieejams ar trīs dažādiem attālumiem starp asīm (3 m, 3,45 m vai 4,04 m), četros dažādos garumos (L1, L2, L3, L4) un trijos dažādos augstumos (H1, H2, H3), kas kopā ir septiņas dažādas virsbūves versijas ar ietilpību no 8 līdz 17 kubikmetriem. Pieejamas arī šasijas un zemās versijas, kā arī 9 līdz 17 vietu autobusi.

“Peugeot Boxer” dzinēju gammā ir (110 ZS, 130 ZS, 150 ZS) 2,2 litru un 3,0 litru (177 ZS) HDi dīzeļmotori.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+