×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
6. janvāris, 2012
Drukāt

Bērziņš sveic pareizticīgos un vecticībniekus Ziemassvētkos

Foto- LETAFoto- LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš sveic visus Latvijas pareizticīgos un vecticībniekus Kristus piedzimšanas svētkos, aģentūru LETA informēja Prezidenta preses dienestā. “Jau no laiku laikiem Ziemassvētki ikvienam no mums nes nemainīgu vēstījumu – cilvēkam ir iespēja ticībā, cerībā un mīlestībā kļūt atvērtākam tam labajam un gaišajam, ko sniedz mūsu līdzcilvēki un visa pasaule. Tās vienlaicīgi ir pašsaprotamas vērtības, bet ikdienas darbos bieži vien tiek aizmirstas,” saka Bērziņš.

Prezidents norāda, ka Ziemassvētki ir laiks, kad pārdomājam vispārcilvēciskās vērtības, kas ikvienam ir būtiskas, – cilvēku savstarpējo attieksmi, ticību, brīvību un cilvēka esamības izpratni mūsdienu mainīgajā pasaulē.

“Novēlu, lai Ziemassvētku labā vēsts mūs uzrunā un pavada ikkatru dienu! Lai visiem mierpilns, saticīgs, labestīgs un mīlestības piepildīts šis laiks!” saka prezidents.

Latvijā ir aptuveni 400 000 tādu konfesiju pārstāvju, kuri Ziemassvētkus svin 7.janvārī. Līdz šim nesekmīgi beigušies mēģinājumi rosināt likumdošanas izmaiņas, lai par svinamu dienu Latvijā atzītu arī pareizticīgo Ziemassvētkus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+