Latvijā
Sabiedrība

Bezvests.lv spiesta atteikties no ziedošanas tālruņa numura 1

“Bezvests.lv” dibinātajs un vadītājs Aleksandrs Faminskis. Foto no “Facebook”.

Pazudušu cilvēku meklēšanas organizācija “Bezvests.lv” pakalpojuma izmaksu dēļ slēdz ziedošanas tālruņa numuru, liecina ieraksts tās lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

“Draugi! Paziņojam, ka Bezvests.lv brīvprātīgo organizācija ir spiesta atteikties no maksas telefona 90000 65 65, kurš bija domāts ziedojumu vākšanai meklēšanas izdevumiem. Šis telefons pēc mūsu lūguma ir atslēgts un vairs nedarbojas. Iemesls? Pēdējā mēneša laikā uz šo tālruni ieskaitīti 8 EUR (2 zvani), bet šī Lattelecom telefona numura uzturēšana izmaksā 40 EUR mēnesī. Retus mēnešus izdevās nosegt šos izdevumus un iziet pa nullēm, bet kāda gan jēga barot Lattelecom par brīvprātīgo naudu?”

Visi, kas vēlas materiāli atbalstīt Bezvests.lv brīvprātīgos, var to izdarīt bez starpniekiem, vienkārši ar pārskaitījumu internetbankā vai arī caur maksājumu sistēmu “PayPal”.

Brīvprātīgo organizācijai Bezvests.lv ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss un, atbalstot labdarības organizāciju, daļu ziedotās summas var atgūt atpakaļ kā pārmaksātos nodokļus, norādot to savā ienākumu deklarācijā.

Informācija ziedotājiem

LA.lv