×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Bezvēsts pazudušo sastop pļaviņā Rīgā: atradusi jaunu draugu (2)

RPPRPP

Rīgas pašvaldības policijai svētdien tika ziņots par divām personām reibumā, kuras atlaidušās kādā Torņakalna pļavā.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīts iesnaudies vīrietis, kuram blakus uz zemes sēdēja sieviete. Pārrunu laikā kundze pastāstīja, ka ar draugu ciemojusies pie paziņas. Dodoties mājās, abi bijuši ļoti saguruši, tāpēc nolēmuši netālu esošajā pļavā brīdi atpūsties.

No abām personām bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Sievietes kavalieris bija izvārtījies zemē, nespēja pastāvīgi turpināt ceļu. Personu datu pārbaudā atklājās, ka sieviete ir izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazudusī, savukārt manāmi iereibušais kungs nav deklarējis savu dzīvesvietu.

Meklēšanā izsludinātā sieviete pastāstīja, ka pārvākusies uz Rīgu un uzsākusi kopdzīvi ar jauno draugu. Savus plānus sieviete nevienam neesot atklājusi, arī iepriekšējam dzīvesbiedram, kurš, visticamāk, uzrakstījis iesniegumu par viņas pazušanu.

Pieņemts lēmums iereibušo vīrieti aizturēt un nogādāt dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 3,43 promiļu reibumā. Vīrietim sastādīti divi administratīvā pārkāpuma protokoli. Viens par dzīvesvietas nedeklarēšanu, otrs – par atrašanos tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Savukārt no sievietes pieņemta liecība par pazušanas apstākļiem. Informācija par personas atrašanu nodota Valsts policijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Sēž cilvēks pļavā krietni iepļāvis neklunkurē apkārt,nevienu netraucē.Vai ta pļavā nedrīkst sēdēt.Nebāžat taču degunus kur jūs nelūdz.Dāmai arī nav jāatskaitās kur un ar ko viņa ies un cik ilgi paliks ar to dzīvoklī vai pļavā.

  2. Bērni aiziet ciemoties pie draugiem….pieaugušie izklaidēties kā nu kurš grib…un pēc neilga laika atrodas.Tāpēc nevienu no šiem “pazušanas” gadījumiem neuztveru nopietnu.

Draugiem Facebook Twitter Google+