×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. jūnijs, 2015
Drukāt

Brīvdienām sākoties, audzis traumu skaits

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Sākoties brīvdienām, pieaudzis traumu skaits, liecina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) statistika par sestdienu, mediķiem izpildot 311 izsaukumus.

Tostarp reģistrēta pirmā trauma, kas gūta pie ugunskura. Liesma 41 gadu vecam vīrietim Latgalē likusies par mazu un viņš ielējis ugunskurā degmaisījumu. Vīrietis apdedzināja seju, kaklu, abas plaukstas un augšdelmus.

Vairāki pieaugušie krituši no augstuma Kurzemes reģionā.

48 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā krita koridorā starp kāpņu margām no otrā stāva. Viņam konstatēta smaga galvas trauma un muguras trauma. 49 gadus vecs vīrietis zāģēja kokam zarus 3,5 metru augstumā, zaudēja līdzsvaru un nokrita. Ar muguras traumu, galvas traumu un aizdomās par ribu lūzumiem, viņš nogādāts ārstniecības iestādē. Bet 26 gadus vecs vīrietis mēģināja piesiet virvi kokā, bet zars, uz kura viņš sēdēja apmēram sešu metru augstumā, lūza. Viņš guvis iegurņa kaula lūzumu, vēdera traumu, sejas un muguras savainojumus.

Savukārt Zemgalē 59 gadus vecs vīrietis, lai saīsinātu ceļu, būdams alkohola reibumā, izlēca pa balkonu 5-6 metru augstumā, nevis gāja pa kāpnēm. Ar galvas traumu viņš nonācis slimnīcā.

Latgalē 43 gadus vecs vīrietis guvis zāģētu brūci pēdā. Bet Kurzemē smagas traumas guvis 24 gadus vecs vīrietis, sagriežoties ar stikliem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests sestdien devās uz 1326 izsaukumiem, no kuriem 311 bija traumas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+