Mobilā versija
+5.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
21. novembris, 2014
Drukāt

Normunds Putniņš: Būvēs pārmaiņas nejūt

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Apaļo 30 stāvu torņu kompleksa Rīgā “Z-Towers” būvuzraugs, AECOM Baltijas reģiona tehniskais direktors Normunds Putniņš: “Būvniecībā visu laiku ievērojam likumā noteiktās prasības un tādēļ mūsu darbībā pēdējā gada laikā nekas nav mainījies. Arī darba drošību īpaši skrupulozi uzraugām, jo uz savas ādas pārliecinājāmies, ka negadījumi celtniecībā būvuzņēmējam izmaksā ļoti dārgi. Tomēr diemžēl cilvēcisko faktoru izslēgt nevar. Lielākoties pārmaiņas būvniecības un darba drošības likumdošanā ir saistītas ar negadījumiem. Tādas šobrīd notiek arī Latvijas likumdošanā, jo jaunā Būvniecības likuma izsludināšanas laikā bija traģēdija, kas ne tikai ieviesa korekcijas esošajos likuma grozījumos, bet arī pamatīgi palielināja apziņu par atbildību visiem būvniecības dalībniekiem.”

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centra būvnieka “LNK Industries” valdes loceklis Jevgeņijs Locovs: “Mums kā būvniekiem universitātes Dabaszinātņu centrs ir nozīmīgs sarežģītības dēļ, jo ēkā atradīsies vairākas modernas laboratorijas, kas būs aprīkotas ar unikālām tehnoloģijām. Būvniecības procesā mēs vienmēr pievēršam lielu uzmanību kvalitātei un darba drošībai, kā arī strikti ievērojam LR spēkā esošos būvniecību regulējošos normatīvos aktus un jaunās pārmaiņas likumdošanā vēl nejūtam.”

Pievienot komentāru

Mazajiem zemniekiem būs 15 000 eiro vienreizējais atbalsts (1)Mazās lauku saimniecības, kuru gada apgrozījums svārstās 2000-15 000 eiro robežās, varēs pretendēt uz 15 000 eiro vienreizējo atbalstu.
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (10)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+