Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
23. janvāris, 2015
Drukāt

Ceļu būvnieki atkārtoti aicinās atjaunot Autoceļu fondu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Attēlā ekspremjers un Biedrības "Latvijas Ceļu būvētājs" valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

Biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs” (LCB) aicina 26.janvāra Ceļu satiksmes drošības padomes sēdes darba kārtībā papildus iekļaut arī jautājumu par autoceļu fondu atjaunošanu, informē biedrības valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

Tāpat LCB lūdz Ceļu satiksmes drošības padomi iesniegt valdībā un Saeimā LCB izstrādātos grozījumus Autoceļu likumā par Autoceļu fonda atjaunošanu.

Biedrība uzskata, ka drošību uz autoceļiem nosaka ne tikai to savlaicīga un rūpīga kopšana ziemas apstākļos, bet arī ilgtermiņa stratēģijas esamība autoceļu sakārtošanai un tās konsekventa īstenošana. Pēdējo 12 gadu pieredze ceļu apsaimniekošanā liecina, ka vienīgais veids, kā pie tādas nonākt, ir Autoceļu fonda atjaunošana, uzskata LCB.

LCB kopā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociāciju un Latvijas Motoklubu asociāciju pirms 12. Saeimas vēlēšanām ar partijām “Vienotība”, “Saskaņa”, “Latvijas Reģionu alianse”, “No sirds Latvijai”, kā arī Zaļo un Zemnieku savienību parakstīja vienošanās par Autoceļu fonda atjaunošanu vienlaikus ar 2015.gada valsts budžeta pieņemšanu. Taču 2014.gada 18.decembra Saeimas sēdē, kad skatīti attiecīgā likuma grozījumi, pretēji priekšvēlēšanu laikā solītajam “Vienotības” un ZZS Saeimas frakcijas radikāli mainīja viedokli un balsoja pret grozījumiem Autoceļu likumā.

LCB tomēr cer, ka rakstiski apstiprinātās priekšvēlēšanu apņemšanās nepildīšanai ir tikai nejaušības raksturs un partijas tomēr apliecinās, ka tur doto vārdu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāds godīgs skatiens šim varenajam sirmgalvim. Vai pats tajā laikā neatradās pie lielās siles, kad sistēmu likvidēja?

  2. Vienotības bandīti jau regulāri zog ceļu naudu un novirza to citiem mēŗķiem un šķiežas ar nejēgā.

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+