×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

Cepuru tirdziņš un iespēja bērniem darināt siltas čības

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 17. janvārī, Kalnciema kvartāla tirdziņā Rīgā norisināsies ikgadējais “Cepuru tirdziņš”, bet svētdien muzejā “Cepures pasaule” bērni varēs darināt siltas čības.

Tirdziņā varēs iegādāties siltas cepures, ausaines, kapučcepures un citas siltās galvassegas sievietēm, vīriešiem un bērniem, kuras piedāvās “Mices”, “Locali”, “Marbuš”, “Mattilde”, “Sandas Ezeriņas”, “Unique Hats” un daudzi citi cepuru meistari. Savukārt, ja ir vajadzība sev un saviem mīļajiem sarūpēt citas noderīgas lietas, var doties uz kādu no tirdziņiem Cēsīs, Valmierā, Bauskā, Olainē, Jūrmalā, Jelgavā vai Kārsavā, informē vietne “gadatirgi.lv” vai meklēt mūsu amatnieku darinājumus vietnē “zagata.lv”, kur rodamas daudzas labas idejas dāvanām un receptēm.

Svētdien, 18. janvārī, muzejā “Cepures pasaule” notiks radošā darbnīca bērniem “Pašdarinātas Āzijas čības”. Aukstā ziemā kājas jātur siltumā, bet īpašu siltumu sniegs pašdarinātas čības, tāpēc māk­sliniece Aleksandra Smola mācīs tādas bērniem darināt un dekorēt pēc Āzijas čību parauga. Dalības maksa bērniem 8 eiro, pieaugušajiem 2,5 eiro, bet pieaugušajiem, kas nāks ar diviem vai vairāk bērniem, ieeja par brīvu. Biļetes cenā iekļauta ieejas maksa muzejā, bērnu ekskursija, dalība radošajā darbnīcā un čību pāris. Iepriekš jāpiesakās, sūtot savu telefonu un bērnu skaitu un to vecumu pa e-pastu: info@worldhat.net.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+