Daugaviņam mazākais spēles laiks komandā 0

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda, kas ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā piekāpās Pitsburgas “Penguins” vienībai.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 42
Mūrniece: “Notiek psiholoģiskās operācijas pret mūsu iedzīvotājiem. Tiek mēģināts manipulēt un radīt nedrošības sajūtu”
“AstraZeneca” paziņo, ka tā ir sākusi savas Covid-19 vakcīnas izņemšanu no apgrozības visā pasaulē

Aizvadot savu otro maču šosezon, Daugaviņš darbojās mājinieku ceturtajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 31 sekundi, kas bija mazākais spēles laiks komandā. Latvietis mača gaitā veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa vienīgas metiens pa vārtiem bija neprecīzs.

Pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Džeims Nīls, bet otrajā trešdaļā 1:1 panāca Kolins Grīnings. Pēcspēles metienu sērijā “Penguins” bija pārāki ar 3:2, vārtus gūstot Nīlam, Sidnijam Krosbijam un Jevgēņijam Malkinam.

Sezonu sākuši ar trim uzvarām, “Senators” hokejisti tagad piedzīvojuši divus zaudējumus pēc kārtas. Ar septiņiem punktiem piecās spēlēs “Senators” Austrumu konferences kopvērtējumā saglabāja ceturto vietu, bet “Penguins” ar sešiem punktiem atrodas trīs pozīcijas zemāk.

NHL lokauta dēļ šosezon komandas regulārajā čempionātā saspringtā izspēles grafikā aizvadīs pa 48 mačiem.

Daugaviņš ar “Senators” pagājušā gada jūlijā noslēdza vienvirziena līgumu uz vienu gadu, bet lokauta laikā spēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubā Rīgas “Dinamo”.